Paulina Krupińska poinformowała media, że Sylwestra nie spędzi ze swoim mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Te słowa bardzo wstrząsnęły wielbicielami tej pary. Czy to oznacza, że plotki o kryzysie się potwierdziły?

Para zakochała się w sobie 5 lat temu. Zarówno dla niego, jak i dla niej najważniejszy w życiu jest dom, a co najbardziej w nim istotne, rodzina. Na temat tego związku mówi się jednak, że zawisły nad nim ciemne chmury. Czy ich drogi się rozejdą?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: kryzys

Jakiś czas temu, wiele plotek mówiło, że w małżeństwie tej pary nie dzieje się zbyt dobrze. Tym razem fani tej pary mieli naprawdę powody do obaw. Paulina Krupińska wyznała, że nie spędzą oni Sylwestra razem. Co więcej, odłożyli na razie na bok starania o kolejne dziecko. 

Jak wyznaje modelka, koniec roku będzie świętować ze swoimi dziećmi, Antosią i Jędrkiem. Chociaż Sebastiana nie będzie z nimi, kobieta uspokaja wszystkich ich wielbicieli.

– Nie przepadam specjalnie za tym dniem. Dlatego z dzieciakami zostaniemy w Zakopanem, a Sebastian powita Nowy Rok na koncercie w Gdańsku. Potem do nas wraca i całą rodziną wybieramy się na narty -tłumaczy dziennikarzom Party.

Czy Paulina Krupińska jeździ na nartach?

Paulina Krupińska doskonale radzi sobie jazdą na nartach. Prawdziwym fachowcem jest jednak jej mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka. Nie każdy wie, że oprócz bycia muzykiem, jest także rewelacyjnym instruktorem narciarstwa. Jak zaznacza jednak para, to nie oni uczą swoje dzieci jazdy. Ich córka Tosia już doskonale radzi sobie z tym sportem, jednak 2,5-letni syn Jędrek zaliczy w tym roku swój debiut. 

– Tosia już jeździ sama. Jędrek skończył 2,5 roku, więc w tym roku pod okiem instruktora też spróbuje swoich sił na stoku – dodaje modelka.

Kobieta w rozmowie z Party wyznała również, że na razie para nie ma zamiaru starać się o kolejne dziecko. Nie oznacza to jednak, że odkładają swoje plany na zawsze. W pierwszej kolejności pragną wybudować dom w Zakopanem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Paulina Krupińska
instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska od zawsze marzyła o dużej rodzinie.

Paulina Krupińska
instagram.com/sebastiankarpielbulecka

Para nie spędzi ze sobą Sylwestra.

Paulina Krupińska
instagram.com/sebastiankarpielbulecka

Wiele osób nie wie, że muzyk jest, także instruktorem jazdy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

źródło: party.pl

Poprzedni artykułŻona przeczytała SMSy męża z „Producentem mebli”. Tak zapisaną miał kochankę, po 15 latach wniosła o rozwód
Następny artykułUżywasz kostek rosołowych? Lepiej przestań, mało kto wie, że mogą zaszkodzić
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.