Paulina Krupińska bez makijażu wygląda zachwycająco! Piękna miss niedawno opublikowała zdjęcie w naturalnej odsłonie i z miejsca wzbudziła zainteresowanie mediów! Wielbiciele nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem i obsypali ją komplementami: dla mnie zdjęcie bomba – możemy przeczytać na jej profilu. 

Coraz więcej gwiazd publikuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Naturalność jest doceniana przez kobiety, które chętnie publikują zdjęcia w wersji sauté. Do ich grona dołączyła niedawno piękna Miss Polonia. Ja wygląda Paulina Krupińska bez makijażu? Będziecie pod ogromnym wrażeniem jej naturalnego piękna!

Jak wygląda Paulina Krupińska bez makijażu?

Paulina Krupińska bez makijażu wygląda wspaniale! Okazuje się, że upiększanie twarzy nie jest niezbędne byłej Miss Polonia. Ze względu na specyfikę pracy gwiazda bardzo często poddawana jest wielu zabiegom kosmetycznym, a ciężki, telewizyjny makijaż towarzyszy jej prawie każdego dnia. Nic dziwnego, że daje odpocząć skórze, gdy tylko ma ku temu okazję!

Zdjęcie w naturalnej wersji

Gwiazda opublikowała zdjęcie na Instagramie i opatrzyła je szczerym podpisem:

 Chciałam wstawić ładne zdjęcie, ale co będę oszukiwać….jak wyglądam tak ???????????? Przyznać się kto jest dzisiaj w moim klimacie – napisała Krupińska na swoim profilu. (pisownia oryginalna)

Wielbiciele modelki obsypali ja komplementami i wyrażali zachwyt nad jej urodą. Nic dziwnego – Krupińska jest piękną kobietą!

Krupińska nie rezygnuje oczywiście z makijażu na stałe, jednak to świetnie, że wspiera naturalnośc nie nie ma obaw przed pokazaniem się publicznie w naturalnej odsłonie. Kobiety powinny akceptować siebie niezależnie od okoliczności – jesteśmy piękne zarówno w pięknej, wieczorowej kreacji i pełnym make-upie, jak i w dresie przed telewizorem w wersji sauté.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paulina krupińska bez makijażu
instagram.com @pkrupinska

Paulina Krupińska od lat zachwyca urodą!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRobert Janowski nie był pierwszym prowadzącym „Jaka to melodia”. Był nim gwiazdor „Klanu”
Następny artykułAgata Buczkowska odchodzi z Ich Troje? Na jej profilu pojawił się tajemniczy wpis