Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała na swoim oficjalnym profilu serię fenomenalnych zdjęć, ukazując – jak sama określiła – różne wcielenia kobiety. Każde z nich było wykonane z ciekawym zamysłem, lecz jedno szczególnie przyciągnęło uwagę jej obserwatorów. Nie bez przyczyny znalazło się również jako pierwsze w galerii. Prezenterka Dzień Dobry TVN pokazała na nim więcej, niż mogliśmy się spodziewać. 

Paulina Krupińska-Karpiel zrobiła wszystkim panom wyjątkową niespodziankę w dniu ich święta. 10 marca na jej profilu pojawiła się bardzo kobieca fotografia, na której prezenterka pozuje w lateksowej sukience, odsłaniając kawałek pośladka. 

Paulina Krupińska-Karpiel opublikowała serię zdjęć

Paulina Krupińska-Karpiel na swoim Instagramie opublikowała dziś serię zdjęć, chcąc ukazać wielość wcieleń każdej kobiety. Trzeba przyznać, że w każdej z nas drzemie wiele osobowości, dlatego też musimy zgodzić się z prezenterką Dzień Dobry TVN, że kobieta zmienną jest. 

W zależności od okoliczności dominuje nasze inne wcielenie – taki już urok każdej przedstawicielki płci pięknej. Paulina Krupińska-Karpiel idealnie zaprezentowała to, publikując aż 8 fotografii. 

Każde ukazuje ją w innym wydaniu. Na jednym zdjęciu możemy podziwiać Paulinę pozującą w przy jednośladzie w kręconych włosach, opadających na jej twarz. Kolejny kadr przedstawia prezenterką w eleganckiej scenerii, wystylizowaną w równie wytworny strój w kolorze bieli. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wśród tych 8 zdjęć pojawiło się również jedno zrobione w okresie letnim. Wakacyjna Paulina Krupińska-Karpiel pozowała prawdopodobnie na leżaku, zajadając się jakimś owocem czerwonej barwy. Wszystkie zdjęcia są naprawdę zjawiskowe, lecz jedno z nich szczególnie przykuwa uwagę. 

Paulina Krupińska-Karpiel z rozsuniętą spódnicą 

Wśród zdjęć opublikowanych na Instagramie Pauliny Krupińskiej-Karpiel pojawiło się jedno szczególnie interesujące. Prezenterka Dzień Dobry TVN pozuje na nim w dopasowanej, lateksowej sukience, podkreślającej jej kobiece kształty. 

Niezwykle seksowna kreacja zapinana na suwak od tyłu z pewnością rozbudziła zmysły wszystkich panów, zważywszy, że ów suwak był rozsunięty do tego stopnia, że odsłonił kawałek pośladka Pauliny Krupińskiej-Karpiel. 

Nie wiemy, czy było to zamierzone, czy też nie – jednak efekt jest prawdziwie zachwycający. Prezenterka Dzień Dobry TVN ma czym się pochwalić. Całość stylizacji dopełniły buty na wysokim obcasie i czarne pończochy. 

Podoba wam się takie wcielenie Pauliny? My jesteśmy jak najbardziej na tak!

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.