Paulina Krupińska wywołała niemałe zamieszanie wśród internautów. Gwiazda opublikowała w social mediach odważne zdjęcie, które zachwyciło zarówno jej fanów. Sebastian Karpiel-Bułecka zostawił mistrzowski komentarz. Nie uwierzycie, o co zapytał swoją żonę! Para przekomarzała się na oczach tysięcy Polaków!

Jedna z najpiękniejszych Polek po raz kolejny przypomniała fanom, że w pełni zasłużyła na zdobycie tytułu miss. Paulina Krupińska wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej, której efektami pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda poprosiła obserwatorów o coś nietypowego. Mimo że większość osób zgodziła się wypełnić pragnienie Krupińskiej, znaleźli się także internauci, którzy dodali zupełnie inne komentarze. Co najciekawsze, w ich gronie znalazł się… Sebastian Karpiel-Bułecka, czyli partner modelki. Nie uwierzycie, co powiedział na temat żony! Szybko mu się odgryzła

Jak zareagował Sebastian Karpiel-Bułecka?

Paulina Krupińska została niedawno bohaterką sesji. Gwiazda postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie, które wykonała znana fotografka Zuza Krajewska. Modelka wystąpiła jedynie w oversizeowej skórzanej kurtce, skąpym czarnym body oraz butach na wysokim obcasie. Krupińska pozuje, delikatnie opierając się o zabłocony motor. 

Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki poprosiła internautów, żeby ocenili jej zdjęcie w skali od jednego do dziesięciu. Jak podaje plotek.pl, część osób chętnie przychyliła się do pomysłu i zaczęła obsypywać modelkę komplementami. Jednak niektórzy skrytykowali wpis Krupińskiej. Co najciekawsze, partner Pauliny Krupińskiej także postanowił napisać zupełnie inny komentarz, niż oczekiwałaby jego żona!

Sebastian Karpiel-Bułecka, zamiast ocenić zdjęcie, zadał partnerce ironiczne pytanie, czy kupiła sobie motor. Ta nie pozostała mu dłużna i odpisała w podobnym stylu, żartując, że przecież dostała pojazd właśnie od niego. Przekomarzanki małżeństwa szczerze rozbawiły osoby, które były świadkami ich wzajemnego dogryzania

Kim jest Paulina Krupińska?

Paulina Krupińska jest znaną modelką, prezenterką telewizyjną oraz uczestniczką konkursów piękności. Gwiazda ma na koncie między innymi tytuł Miss Polski 2012, a w 2013 roku reprezentowała kraj podczas wyborów Miss Universe 2013

Jak podaje viva.pl, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka poznali się podczas imprezy, na którą został zaproszony zespół Zakopower. W tamtym czasie modelka miała pozostawać w związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, więc między nowymi znajomymi nie doszło do niczego więcej poza wymianą kilku uprzejmości. Dopiero po rozstaniu z bratem Alicji Bachledy-Curuś między Krupińską a muzykiem zaczęło iskrzyć. 

Para doczekała się dwojga dzieci — córki Antoniny oraz syna Jędrzeja. W 2018 roku szczęśliwi rodzice podjęli decyzję, że przyszedł czas na zalegalizowanie ich związku. Zakochani zdecydowali się na tradycyjną góralską ceremonię. 

Jak podoba wam się Paulina Krupińska w tak odważnym wydaniu? Myślicie, że gwiazda postanowiła zmienić swój dotychczasowy wizerunek na bardziej drapieżny?

ZOBACZ ZDJĘCIA PAULINY KRUPIŃSKIEJ:

paulina krupińska
fot. instagram.com @pkrupinska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub w 2018 roku. 

paulina krupińska
fot. instagram.com @pkrupinska

Paulina Krupińska jest znaną modelką i prezenterką telewizyjną. 

paulina krupińska
fot. instagram.com @pkrupinska

Jak podoba wam się Paulina Krupińska w tak odważnym wydaniu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor ”M jak Miłość” wyjawił swój dramat: „Zostałem bez środków do życia”
  2. Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Thylane Blondeau ma już 18 lat
  3. Gwiazda TVN przyznała, że straciła kontrakty reklamowe przez zaangażowanie społeczne. ”Poczułam się nieco zażenowana”
  4. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  5. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć

źródła: viva.pl, plotek.pl

Poprzedni artykułNatasza Urbańska wyprawiła Januszowi Józefowiczowi huczne przyjęcie urodzinowe. Reżyser skończył 60 lat
Następny artykułPolsat pokaże dziś kultową polską komedię. Ten film bawi już trzecie pokolenie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.