Paulina Papierska podbiła serca widzów i autorów w 1. edycji programu „Top Model”. I choć zwycięstwo mogło przynieść jej ogromną popularność i karierę, po triumfie uczestniczka zapadła się pod ziemię. Wiemy, jak potoczył się jej dalsze losy. Wybrała zupełnie inną drogę.

Paulina Papierska już od pierwszych chwil na ekranie zaskakiwała skromnością i nienachalną osobowością. Jurorzy natychmiast dostrzegli w niepozornym dziewczątku potencjał, a widzowie oszaleli na punkcie jej drobniutkiej figury i pięknego uśmiechu. Od tego czasu mija 12 lat. Co się zmieniło?

Paulina Papierska zwyciężyła w 1. edycji „Top Model”

Podczas castingu do programu Paulina Papierska przedstawiła się jurorom, jako „nieśmiała dziewczyna z małej miejscowości”, marząca o zyskaniu pewności siebie i ucieczce do wielkiego świata. Uczestniczka nie miała jeszcze 20 lat, kiedy pokazała się na wybiegu, gdzie natychmiast zauroczyła Joannę Krupę i Dawida Wolińskiego.

Nieco wycofana i drobniutka, już w pierwszych chwilach mogła liczyć na wsparcie ukrytego za kotarą Michała Piróga, który pomógł jej zawiązać sari i, zgodnie z prośbą Marcina Tyszki, zaprezentować się, jako „gwiazda Bollywood”.

Paulina nie miała łatwego życia na planie. Musiała zmagać się nie tylko z kolejnymi zadaniami i sesjami, ale także niechęcią innych uczestniczek. Zdobyła za to sympatię widzów, a ich głosy zapewniły aspirującej modelce zwycięstwo, a wraz z nim — sesje do magazynu „Glamour” i kontrakt z agencją D’Vision.

Po czasie okazało się jednak, że wielka kariera, którą wróżono zwyciężczyni miała nigdy nie dojść do skutku.

Paulina Papierska
fot. kadr z programu „Top Model”
Paulina Papierska
fot. kadr z programu „Top Model”

Paulina Papierska zniknęła z mediów. Wielka sława nie była dla niej

Zanim Paulina Papierska dostała się do programu, kilkukrotnie starała się dostać do agencji modelek, jednak jej aplikacje były odrzucane ze względu na zbyt niski wzrost. Tymczasem jury „Top Model” było pod tak wielkim wrażeniem młodziutkiej piękności, że wzięli ją i jej 172 cm, choć nie obyło się bez komentarzy na temat drobnej postury.

Z informacji podanych przez redakcję „Plotek” po udziale w programie gwiazda wzięła udział jeszcze w kilku sesjach zdjęciowych, a jej uroda z pewnością uchyliła jej drzwi do wielkiej sławy. Początkująca modelka postanowiła jednak nie otwierać ich na oścież.

Zwyciężczyni miała nawet pojechać na kilka miesięcy do Chin, gdzie na wybiegach prezentowała kreacje znanych projektantów. Ostatecznie jednak wybrała życie rodzinne i… na stałe opuściła Polskę. Wraz ze swoim mężem, piłkarzem, Adamem Pytlem, wyjechała do Norwegii, gdzie obecnie mieszka. Pięć lat temu na świat przyszedł jej syn, Gabryś.

Paulina Papierska
fot. kadr z programu „Top Model”
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Trudne chwile Katarzyny Cichopek na planie „Pytania na śniadanie”. Wiemy, co działo się za kulisami
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Źródło: Plotek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl