Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Smaszcz pokrzyżowała plany Cichopek i Kurzajewskiemu. Ich bliski wyjawił, że inaczej mieli ogłosić swój związek
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.10.2022 12:58

Paulina Smaszcz pokrzyżowała plany Cichopek i Kurzajewskiemu. Ich bliski wyjawił, że inaczej mieli ogłosić swój związek

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili doniesienia na temat swojego związku. Para jest szczęśliwie zakochana i właśnie przebywa na wycieczce w Izraelu. Okazało się, że aktorka miała całkowicie inny plan na ujawnienie swojej relacji. Wszystkiemu winna jest Paulina Smaszcz.

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” najpierw dodali wspólne zdjęcie na Instagrama, pod którym w zaledwie kilka chwil zaroiło się od gratulacji, a potem udzielili pierwszego wywiadu śniadaniówce TVP, w którym opowiedzieli o swoim szczęściu.

Jak przekazuje informator pewnego tabloidu aktorka znana z serialu „M jak Miłość” miała całkowicie inny pomysł na ujawnienie swojego związku, ale musiała działać zdecydowanie szybciej. Powodem miała być była żona Macieja Kurzajewskiego – Paulina Smaszcz.

Czy Paulina Smaszcz zniszczyła plany Cichopek i Kurzajewskiego?

Jak informuje portal „Jastrząb Post” Katarzyna Cichopek zamierzała poinformować świat o swoim szczęściu w całkowicie inny sposób. Według słów bliskiego przyjaciela pary, zakochani chcieli wstrzymać się z oficjalnym komunikatem aż do sylwestra. Mimo to aktorka nie ukrywa, że jest niesamowicie zadowolona, że ma to wreszcie za sobą i razem z Maciejem Kurzajewskim nie musi już dłużej ukrywać swojego uczucia.

-Kasia miała do końca roku nic nie mówić. Odetchnęła z ulgą, że już nie musi ukrywać związku – czytamy słowa informatora opublikowane przez portal „Jastrząb Post”.

Co było powodem niespodziewanego przyspieszenia w ujawnieniu relacji gwiazd TVP? Według przyjaciela pary przyczyną było zachowanie byłej ukochanej Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz postanowiła w ironiczny sposób skomentować post Katarzyny Cichopek, a to sprawiło, że aktorka wolała sama poinformować fanów o swojej miłości i nie pozwolić na to dziennikarce.

Paulina Smaszcz w ironiczny sposób komentuje post Cichopek i Kurzajewskiego

Była żona dziennikarza nie kryje swojego niezadowolenia z powodu nowej relacji Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz nie mogła się powstrzymać i pod jednym ze zdjęć na profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie postanowiła w ironiczny sposób złożyć jej urodzinowe życzenia i przestrzec przed nowym partnerem.

-Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – napisała Paulina Smaszcz pod zdjęciem na profilu aktorki na Instagramie.

Co ciekawe, w obronie zakochanych natychmiast stanął ich bliski przyjaciel Marcin Najman, który udostępnił wpis dziennikarki i zasugerował, że powinna przestać zamieszczać tego typu posty. Pod postem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego znalazło się również wiele słów wsparcia od osób z branży, w tym między innymi Joanny Kurskiej, Anny Muchy, Joanny Koroniewskiej, Macieja Dowbora czy Małgorzaty Tomaszewskiej.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania