Lelum.pl

fot. KAPiF

Paulina Smaszcz przerwała milczenie ws. zarzutów o "oszustwo". Cichopek i Kurzajewski zapłoną gniewem

9 Marca 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Paulina Smaszcz opublikowała całkiem niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie noworodka zawiniętego w kocyk. Choć wszyscy sądzili, że to jej świeżo upieczona wnuczka, prawda okazała się inna. Teraz dziennikarka odniosła się do całego zamieszania.

Przesłała serwisowi „Świat Gwiazd” obszerne oświadczenie, w którym wytłumaczyła, dlaczego opublikowała akurat tę fotkę. 

Paulina Smaszcz publikuje zdjęcie dziecka

Choć wszystkim wydawało się, że na fotografii opublikowanej przez dziennikarkę jest jej wnuczka, prawda była inna. Dotarły do niej media, które zorientowały się, że zdjęcie tak naprawdę pochodzi z kampanii reklamowej pewnej firmy produkującej akcesoria dla małych dzieci.

Czemu więc Paulina Smaszcz miałaby je wstawiać? Jak się okazuje, chciała w ten sposób nawiązać do tego, co robi jej były mąż. Jego zachowanie zupełnie jej się nie spodobało

Filip Chajzer

Syn Filipa Chajzera skończyłby właśnie 18 lat. Dziennikarz ze łzami w oczach przekazał smutny komunikat

CZYTAJ DALEJ

Maciej Kurzajewski korzysta z posiadania wnuczki

Przed reakcją Pauliny Smaszcz Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek opublikowali w sieci serię nagrań, na których było widać, jak dziennikarz kupuje mnóstwo upominków dla swojej nowo narodzonej wnuczki.

Sęk jednak w tym, że robił to w ramach opłaconej współpracy, co musiało być na nagraniu zaznaczone. Pojawiły się więc zarzuty, że Kurzajewski niejako zarabia na posiadaniu wnuczki.

Paulina Smaszcz publikuje oświadczenie

W związku z zachowaniem byłego męża, Paulina Smaszcz przekornie udostępniła fotkę nieswojego dziecka. Swój motyw dokładnie wytłumaczyła w oświadczeniu, które według jej prośby ma być cytowane w całości.

- Maciej Kurzajewski z panią Katarzyną Cichopek reklamuje sklep z ubrankami lansując się na naszej wnuczce i mówi o niej mówiąc jakby jego relacje z starszym synem i naszą synową były przynajmniej pozytywne, a są tragiczne. Pani Katarzyna w ogóle w tych relacjach nie istnieje i raczej nie zaistnieje. Czy na moim zdjęciu gdziekolwiek wspominam o wnuczce??? Szanuję moich synów, szanuję moją synową i moją najcudowniejszą wnuczkę. Zdjęcie pochodzi z reklamy kocyków. Bardzo pięknych z pięknymi dziećmi na reklamach. Uczę się w tym kraju od najlepszych, czyli tych co kłamiąc o rodzinie i relacjach zarabiają pieniądze na reklamach, oszukując internautów i obserwujących. Jak widać może to łatwo zrobić, a kłamliwe, opłacane portale plotkarskie, głodne sensacji, kłamstw i agresji, łykają to jak masło. Może wreszcie ktoś zauważy, że poziom zakłamania tej pary osiągnął taki szczyt manipulacji i okłamywania społeczeństwa jak ich pracodawca oraz agresywny portal plotkarski promujący pod niebiosa tę kłamliwą parę zdrajców. Ręka rękę myje. A teraz po raz kolejny możecie na mnie wylewać wiadro pomyj. Jako była żona, kochająca Matka i dojrzała kobieta w tym kraju, już się przyzwyczaiłam. Nie zabronicie mówić mi prawdy i stawać w obronie mojej rodziny — brzmi pełna, oryginalna treść komunikatu.

Zobacz zdjęcie:

Smaszcz 1.JPG
fot. instagram.com/paulina.smaszcz
chleb, Biedronka

Kupiła najtańszy chleb w Biedronce i zamarła. Oto co zobaczyła, po przeczytaniu składu, wiele osób w szoku

CZYTAJ DALEJ
duchowny

Polacy wstrzymali oddech. Duchowny zabił duchownego, porażające kulisy obiegają kraj

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

paulina smaszcz

Podobne artykuły

Nowości

Nie żyje prof. Andrzej Białkiewicz, Rektor Politechniki Krakowskiej. Z uczelnią był związany od 50 lat
Czytaj więcej >

Nowości

Ewa Krawczyk walczyła z jednym nawykiem Krzysztofa latami, nie chciała, żeby się z niego śmiali. Po śmierci wszystko wyznała
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Adam Bronikowski. "Ukochany Tata, wybitny dziennikarz telewizyjny, erudyta"
Czytaj więcej >

Nowości

Adam Małysz zdruzgotany stanem żony Dawida Kubackiego. Przekazał, co czuje
Czytaj więcej >

Nowości

Kasjerka zwróciła uwagę starszej pani. Takiej reakcji się nie spodziewała, można zapaść się pod ziemię
Czytaj więcej >

Nowości

Jacek Wójcik wyjmował zakupy. Kaźmierska zastygła, widząc co zrobił po chwili
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]