Medialny konflikt pomiędzy Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim nabiera tempa. Niedawno była dziennikarka TVP wyznała, że wie, kto stoi za słynną sprawą podsłuchową prezenterów.

Od kilku miesięcy internauci są świadkami sporu rozgrywanego w mediach społecznościowych. Na jaw wychodzą coraz to nowe szczegóły. Tym razem okazuje się, że była partnerka dziennikarza od dawna wiedziała o związku gwiazd TVP.

Paulina Smaszcz wiedziała o aferze podsłuchowej

Wiosną bieżącego roku w mediach huczało od nagrań prywatnych rozmów prezenterów TVP, którzy jeszcze oficjalnie nie zostali przedstawieni jako para. Treść miała zostać wysłana do pracodawcy duetu i Marcina Hakiela, czyli byłego partnera aktorki. Teraz okazuje się, że Paulina Smaszcz również wiedziała o całej sytuacji.

Ja próbowałam rozmawiać wielokrotnie. I wspierałam ten związek od początku, bo ja o tym związku wiedziałam bardzo dawno temu. Wspierałam mojego byłego męża i panią Katarzynę, kiedy założono im podsłuchy i bali się, że treści usłyszą ich pracodawcy i cała Polska — wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Co więcej, byli małżonkowie doskonale wiedzieli kto jest sprawcą całego zamieszania. Paulina Smaszcz zdradziła, że Maciej Kurzajewski nawet po rozwodzie często zwracał się do niej z prywatnymi problemami.

Ja nie znam pani Katarzyny, ale Maciek zawsze przychodził do mnie i opowiadał o tym, co się dzieje. Opowiadał o podsłuchach, które zostały im założone w samochodach. Dokładnie wiadomo przez kogo i dlaczego — podkreślała.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek przyznali się do związku po skandalu

Gdy medialna sprawa ucichła prezenterzy wybrali się wspólnie do Ziemi Świętej, gdzie uczcili 40. urodziny aktorki, ujawniając swoją relację. Dla mediów i internautów był to ogromny szok.

Niektórzy domyślali się, że para pokazała wspólne zdjęcie pod wpływem jednego z komentarzy Pauliny Smaszcz.

Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! pisała pod serią zdjęć z Jerozolimy.

Niedługo po tym wpisie prawda wyszła na jaw, a prezenterzy przestali ukrywać swój związek. Coraz chętniej pokazują się publicznie, ostatnio nawet zadebiutowali jako para podczas gali 70-lecia TVP.

Nic jednak nie wskazuje, że pomiędzy byłymi małżonkami szybko dojdzie do porozumienia. Paulina Smaszcz ma informacje szalenie interesujące dla mediów. Nie wiadomo jakie decyzje zostaną podjęte po obu stronach, jednak portale będą czujni w ich przekazaniu.

Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News
Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Plotek