Paweł Domagała z żoną pojawili się w studio Dzień Dobry TVN. Muzyk opowiedział o swoim najnowszym teledysku do piosenki Czasami, w którym wystąpiła jego ukochana. Gwiazdor przyznał, że Zuzanna Grabowska jest jego muzą, która napędza go do kreatywnego działania. To dzięki niej rozwija swoją muzyczną ścieżkę kariery. 

Domagała i Grabowska poznali się jeszcze w czasach studenckich w Akademii Teatralnej, gdzie narodziła się ich wielka miłość, która trwa do dziś. W późniejszych latach współpracowali w Teatrze Dramatycznym, a ich życie zawodowe coraz częściej przeplatało się z prywatnym. Paweł Domagała z żoną Zuzanną Grabowską tworzą wspaniały duet.  

Paweł Domagała z żoną w Dzień Dobry TVN

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Tworzą niezwykle zgrany duet, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Świetnie łączą te dwie płaszczyzny i dzięki temu coraz częściej współpracują razem. Niedawno piękna żona aktora pojawiła się w teledysku do jego najnowszej piosenki Czasami. 

Domagała nie wstydzi się publicznego wyrażania uczuć i często zwraca się w swoich tekstach bezpośrednio do żony, co uczynił i tym razem. Na podstawie jego utworów można wywnioskować, że żona jest jego największą miłością. Artysta szczerze opowiedział o swoim uczuciu w programie Kuba Wojewódzki:

 Bo dla mnie wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę tego chciałbym się trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło?

Słowa te nie pozostawiają wątpliwości, że Paweł odnalazł miłość swojego życia. Nic dziwnego, że Zuzanna wspiera swoje męża, który jest przekładem mężczyzny idealnego 😉

Muza Pawła Domagały

Grabowska zagrała główną rolę i trudno było oderwać od niej wzrok – wyglądała wspaniale! Muzyk pojawił się w towarzystwie żony w studiu Dzień Dobry TVN. Chociaż rozmowa dotyczyła głównie muzyki, para nie omieszkała zdradzić kilku szczegółów dotyczących ich związku. Okazało się, że Zuzanna jest jego wierną muzą. 

Aktorka zapytana przez Marcina Mellera, jak to jest być muzą Pawła Domagały, nie kryła wzruszenia i ogromnej radości:

Na początku byłam onieśmielona, rzeczywiście, bo Paweł te swoje piosenki ma bardzo intymne i równocześnie prywatne i odsłania się bardzo mocno, co mi się w nim podoba – wyznała aktorka na kanapie Dzień Dobry TVN. 

Paweł Domagała proponuje w swoich utworach prawdę, którą docenili słuchacze w całej Polsce. Jego utwory biją rekordy popularności i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Nic dziwnego – w końcu inspiruje go własna żona! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paweł domagała z żoną
instagram.com @paweldomagala

Paweł Domagała z żoną tworzą zgrany duet.