Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, po długotrwałym zmaganiu się z chorobą neurologiczną. Aktor zostawił żonę Małgorzatę Ostrowską – Królikowską i piątkę dzieci. Minął już prawie miesiąc o momentu kiedy Paweł Królikowski odszedł, żona aktora po raz pierwszy zabrała głos. 

Paweł Królikowski był lubianym i szanowanym aktorem. Oprócz działalności przed kamerami był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich. Miał wielkie plany i marzenia, by rozwinąć działania organizacji, niestety choroba zabrała go przedwcześnie z tego świata. Rodzina Pawła jest pogrążona w żałobie, żona mężczyzny długo nie wypowiadała się publicznie, jednak w ostatnim czasie przerwała milczenie wzruszającymi słowami. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: pierwszy wywiad po śmierci męża 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod koniec lutego pożegnała się ze swoim ukochanym mężem. Paweł Królikowski po długotrwałym leczeniu, przegrał walkę z chorobą. W 2015 roku mężczyzna przeszedł operacje usunięcia tętniaka mózgu. W 2019 roku także został poddany zabiegowi neurochirurgicznemu.

Niestety stan zdrowia aktora pogorszył się i 27 lutego mężczyzna zmarł. Paweł Królikowski podczas swojego pogrzebu został pożegnany przez tłumy ludzi. Obecnie jego ciało spoczywa na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. 

Paweł Królikowski miał bardzo kochającą żonę i dzieci. Małgorzata po śmierci ukochanego długo nie zabierała głosu publicznie. W ostatnim czasie zdecydowała się jednak udzielić wywiadu dla gazety Fakt

  1. Nie żyje aktor ”M jak miłość” i ”Stawki większej niż życie”. Rodzina przekazała smutną wiadomość
  2. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  3. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

Paweł Królikowski opuścił kochającą żonę i dzieci 

Mimo wielkiej tragedii rodzina aktora wspierała się nawzajem. Wspólnie starali się przejść przez tę trudną sytuację, nie poddając się narastającemu smutkowi. Żona mężczyzny na szczęście mogła liczyć na wsparcie swoich dzieci. Jej najstarszy syn Antek Królikowski, ze względu na szczególne okoliczności zdecydował się na powrót do rodzinnego domu w Zalesiu. 

Antek ostatnio podzielił się także zdjęciem, które zrobił, spędzając wspólnie czas z członkami rodziny. Kadr uwiecznił moment kiedy grali w gry planszowe. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podczas wywiadu z tabloidem Fakt, przyznała, że może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Córki chcąc odciążyć mamę w domowych obowiązkach, spełniają się podczas eksperymentów w kuchni. Natomiast męska część grupy ma więcej zapału do organizacji domowych rozrywek. Podczas wywiadu padły także bardzo wzruszające słowa:

– Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb – mówiła aktorka, jak cytuje portal jastrzabpost.pl.

Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i siły, niech ten czas spędzony razem zaowocuje jeszcze głębszą relacją między członkami rodziny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

paweł królikowski
instargram.com/ antek.krolikowski

Antek Królikowski ostatnio opublikował zdjęcie, które pokazuje, jak rodzina spędza wolny czas. 

paweł królikowski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 05.03.2020 Pogrzeb Pawla Krolikowskiego n/z: OSTROWSKA-KROLIKOWSKA MALGORZATA KROLIKOWSKI ANTONI ANTEK

Mimo ogromnej straty Małgorzata Ostrowska-Królikowska może wciąż liczyć na swoje dzieci.

paweł królikowski
instagram.com @malgorzata_ok

Kobieta po długim czasie milczenia, zdecydowała się udzielić wywiadu na łamach gazety Fakt

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cukrzycę można zobaczyć w oczach. Objaw, którego nie wolno lekceważyć
  2. Tragiczny bilans we Włoszech. Wielu nie myślało, że jest aż tak źle, a zapowiadają prawdziwy szczyt
  3. Koronawirus w Polce: nie żyje ceniony lekarz. Był zarażony, przyczyna śmierci nie jest jasna
  4. TVP odwiedziło legendarnego aktora z okazji 100 urodzin. Na wizji przyznał się do innej orientacji, ukrywał ją całe życie
  5. Blond włosy dodają atrakcyjności? Przeprowadzono badania, wyniki odbierają mowę
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: jastrzabpost.pl

 

 

Poprzedni artykułKotka trafiła do adopcji. Ludzie oszaleli na punkcie jej wyglądu, każdy chciał ją mieć
Następny artykułTragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.