Paweł Królikowski nie żyje. O wielkiej tragedii poinformował dziennik Super Express. Artysta zmarł dziś nad ranem, chorował od wielu miesięcy. Odszedł w wieku 58 lat. Brat aktora w rozmowie z Pudelkiem potwierdził tragiczne doniesienia. 

W czwartek 27 lutego nad ranem odszedł Paweł Królikowski. Znany, ceniony i uwielbiany przez tysiące aktor miał 58 lat. Mężczyzna zostawił żonę i piątkę dzieci. 

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski nie żyje. Informacja, którą podał dziennik Super Express, wstrząsnęła internautami. 

Aktor zmagał się z chorobą neurologiczną. Cztery lata temu aktorowi wycięto tętniaka mózgu, niestety operacja nie wystarczyła, by uzdrowić mężczyznę. Artysta ze względu na stan swojego zdrowia musiał wycofać się z obowiązków zawodowych. 

Media informowały, że stan aktora ulega pogorszeniu. Jak udało ustalić się Super Expressowi, Królikowski od grudnia 2019 roku nie opuścił szpitala. O jego śmierci miał poinformować tabloid jeden z przyjaciół artysty. 

  1. Barbara Kurdej-Szatan z mężem popełnili życiowy błąd. Muszą za niego płacić codziennie
  2. Kelnerka spojrzała na napiwek i nogi się pod nią ugięły. Natychmiast wybiegła z restauracji
  3. Znaki zodiaku, które mają 6 zmysł. Ich nie da się oszukać, są zbyt inteligentne

Kariera Pawła Królikowskiego 

Paweł Królikowski był jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów. Mężczyzna zagrał w wielu filmach, był gwiazdą serialu Ranczo, występował na deskach teatru oraz był prezesem Związku Artystów Scen Polskich. 

Uznany artysta, odchodząc z tego świata, zostawił żonę — również aktorkę — Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz piątkę dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. W kwietniu skończyłby 59 lat. 

Na kilka dni przed śmiercią mężczyzny, podczas premiery filmu Bad Boy, słów na temat swojego ojca udzielił Antek Królikowski.

— Ja jestem dumny z niego. Teraz ma problemy ze zdrowiem, natomiast trzymam kciuki za ojca i wierzę, że on za mnie też — powiedział w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post — Proszę wysyłać dużo pozytywnych myśli w jego kierunku, to się na pewno przyda. — dodał. 

Śmierć tak wybitnego, utalentowanego człowieka to ogromna strata. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paweł królikowski
instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

27 lutego 2020 zmarł Paweł Królikowski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Robert Lewandowski w gipsie. Piłkarza czeka kilka tygodni przerwy
  2. Kraj sąsiadujący z Polską wprowadza stan wyjątkowy. Zatwierdzono propozycję Ministerstwa
  3. Została zamordowana na oczach synka. 33-latka była w ciąży
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
  5. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: SuperExpress.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.