Paweł Małaszyński rzadko dzieli się chwilami codzienności w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił pokazać jednak swojego syna. Uwagę internautów zwrócił wygląd 18-latka.

Jego zawodowe dokonania przyniosły mu sporą popularność, a produkcje takie jak m.in.: „Świadek koronny”, „Katyń”, „Jack Strong”, czy „Wojenne dziewczyny” stały się przepustkami do sławy. Mimo to Paweł Małaszyński rzadko udziela się medialnie, nie zobaczymy go również na ściankach. Sporadycznie wstawi zdjęcie do mediów społecznościowych, by przekazać obserwatorom, co u niego słychać.

Paweł Małaszyński pokazał się z pełnoletnim synem

Aktor jest jednym z tych gwiazdorów, którzy bez problemu potrafią połączyć zawodowe obowiązki z przyjemnościami życia prywatnego. Podczas tegorocznych wakacji gwiazdor postanowił zabrać rodzinę na wspólny wyjazd.

W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie ze swoim synem na tle zachodzącego słońca. Jeremiasz ma już 18 lat, a internauci szybko ocenili, do kogo bardziej podobny jest nastolatek. Okazuje się, że całą urodę skradł utalentowanej matce.

Coś tam z taty jest, ale jednak cała mama. Piękny młody — zauważył internauta.

Jeremy to cała mama. Cudni jesteście — komentowano.

Synuś czysta mama — przekonywano.

Paweł Małaszyński docenia rodzinny czas

Aktor 20 lat temu poślubił swoją licealną koleżankę, tancerkę i choreografkę, Joannę Chitruszko. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: 18-letniego Jeremiasza oraz 8-letnią Leę.

Małżeństwo sporadycznie zjawia się na swoich mediach społecznościowych, jednak można znaleźć ich wspólnie zdjęcia. Mężczyzna często rodzinne posty opisuje wierszami, które oddają jego emocjonalne przywiązanie do bliskich.

Wspólnie spędzony czas podczas wakacji z pewnością pozwoli mu pogłębić relacje z dorastającymi dziećmi. Pełnoletni syn niedługo będzie musiał sam podejmować decyzje o przyszłym życiu, a wsparcie ojca na pewno będzie dla niego pomocne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Paweł Małaszyński apeluje o pomoc dla koleżanki. Kobieta jest śmiertelnie chora
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić