Paweł Orleański przez dwa lata był gospodarzem teleturnieju „The Wall. Wygraj marzenia”, który bił rekordy popularności TVP. Jedna decyzja Kurskiego wszystko zmieniła. Teraz prezenter poprowadzi program w TV4.

Telewidzowie poznali go jako charyzmatycznego prowadzącego programu popularnonaukowego „Galileo”. Przez dwa lata współpracował z Telewizją Polską, jednak jego przygoda w stacji się zakończyła pomimo wysokiej oglądalności. Niedługo Paweł Orleański powróci w zupełnie nowym show.

Paweł Orleański pożegnał się z TVP medialną aferą

Prezenter dołączył do stacji telewizyjnej jako prowadzący teleturnieju „The Wall. Wygraj marzenia”. Program zyskał odbiorców i stał się hitem TVP, jednak niedługo później mężczyzna musiał zakończyć współpracę.

Prezes, Jacek Kurski, miał zmienić zdanie na temat zaangażowania mężczyzny w projekty „konkurencyjnych” stacji telewizyjnych. Konflikt był głośno komentowany w mediach, a ostatecznie Paweł Orleański został zastąpiony gwiazdą TVP, Maciejem Kurzajewskim.

Niestety nowa odsłona teleturnieju nie cieszyła się takim samym zainteresowaniem, dlatego TVP postanowiło całkowicie wycofać go z oferty programowej. Fani Pawła Orleańskiego nie muszą się jednak martwić o jego karierę w telewizji. Prezenter niedługo ponownie pojawi się na ekranach naszych telewizorów.

Paweł Orleański w zupełnie nowym show

TV4 już na początku września przedstawi widzom program, którego do tej pory jeszcze nie było w ofercie. „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” zjednywać będzie zwykłych ludzi, którzy mogą pochwalić się kosztownymi pamiątkami.

Bohaterowie odcinków będą przedstawiać kolekcje antyków, staroci, które poddane ocenie ekspertów otrzymają wycenę. Uczestnicy wzbogacą się, a widzowie mają szansę na pogłębienie wiedzy oraz poznanie, często osobistych, historii zwykłych ludzi.

Pierwszy odcinek show ma zostać wyemitowany już 5 września bieżącego roku. W rolę prowadzącego wcieli się Paweł Orleański, który już wielokrotnie pokazał, że najlepiej czuje się w telewizyjnym formacie.

Paweł Orleański
Zapowiedź programu Łowcy skarbów. Kto da więcej? (youtube.com/Polsat)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kajra już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania. Żona Sławomira pokazała zaskakujące zdjęcie
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim


Źródło: Plotek