Paznokcie w dzisiejszych czasach przybierają formę sztuki. I jak to ze sztuką bywa, zawsze znajdzie się ktoś, kto postanowi stworzyć coś ekstremalnego. Ta Rosjanka porzuciła swoje pasje, żeby zapuścić szokująco długie paznokcie. Kobieta nazywa je swoimi maluszkami.Czasami, kiedy życie jest ciężkie i czuję się przygnębiona, patrzę na moje maleństwa – mówi o tym, jak poprawiają jej humor. 

Długie paznokcie są bardzo popularne. Żele, hybrydy — pozwalają nam na upewnienie się, że przeżyją zapuszczanie. Elenie udało się zapuścić naturalne paznokcie. Nie poprzestała jednak na długości, którą większość z nas uznałaby za normalną. Jej mają aż 12 centymetrów! Uważa je za swoją cechę rozpoznawczą i jest z nich bardzo dumna. Czy jest z czego?

Wszystko zaczęło się od zakładu

Elena zawsze miała długie paznokcie, dłuższe niż większość jej rówieśników. Jej nauczyciele nie mieli z tym problemów, więc dziewczyna nie miała motywacji, żeby je obciąć. Któregoś dnia założyła się z koleżanką o 2500 dolarów, o to, że nie uda jej się zapuścić paznokci dłuższych niż 5 centymetrów. Udało jej się i zgarnęła wygraną. 

Paznokci jednak nie ścięła. Spodobały jej się. Co prawda, jak sama przyznaje, musiała porzucić swoje pasje. Z tak długimi nie może pływać ani grać w tenisa. Została za to wpisana do rosyjskiej księgi rekordów. To, co jej przeszkadza to to, że… nie może nosić rękawiczek. Zimy w Rosji są naprawdę zimne, więc kobieta musi zawsze chować ręce do kieszeni.  

Jej paznokcie budzą skrajne emocje, ale dziewczyna w ogóle się tym nie przejmuje. Chętnie udostępnia kolejne posty na swoich profilach społecznościowych, a ludzie żywo komentują jej niezwykłe dłonie.

Jak szybko zapuścić paznokcie?

Kluczem do zapuszczenia paznokci jest odpowiednia dieta. Jeśli nie będziemy się odpowiednio odżywiać, nie będziemy w stanie ich zapuścić, ponieważ płytka będzie łamliwa i brzydka. Nie torturujcie swoich paznokci — używajcie łagodnych detergentów, nie piszcie dużo na klawiaturze, nie obgryzajcie ich i używajcie szklanego pilnika. Dzięki temu nie będziecie osłabiać płytki.

Znajdźcie odżywkę odpowiednią dla waszych paznokci. Jeśli nie umiecie same o nie zadbać, gabinety kosmetyczne oferują wzmacniający manicure, które pomogą im odżyć. Najważniejsza jednak jest dieta — jeśli odżywiacie się w sposób zbilansowany będą wyglądać pięknie. Chociaż zapuszczanie 12-centrymetrowych maluszków – odradzamy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paznokcie
instagram.com/elena___beauty

Elena czasami spotyka się z negatywnymi opiniami na temat jej paznokci… 

PAZNOKCIE
instagram.com/elena___beauty

Eksponuje je, kiedy tylko może. 

paznokcie
instagram.com/elena___beauty

Co o nich myślicie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Paznokcie zrobione przez instagramowe „specjalistki”: „Mam ochotę wyrwać sobie paznokcie”
  3. Najmodniejsze paznokcie na jesień 2019. 5 kolorów, które pokochają wszystkie kobiety
  4. Jak uratować zniszczone paznokcie po hybrydzie? 10 cennych porad
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo

źródła: thesun.co.uk, elle.pl

Poprzedni artykułPrzestrzeń w związku to kluczowa sprawa. Dlaczego jest tak ważna?
Następny artykułSłynny muzyk choruje na ostrą białaczkę. Wydał oficjalne oświadczenie.
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego