Paznokcie tej kobiety naprawdę obrzydzają. Od miesięcy nie ściągnęła hybrydy, zdjęcie trafiło do sieci. Ohydne! — piszą zniesmaczone internautki. Przerażająca długość i znaczny odrost sprawiają, że kobiety nawet nie chcą na to patrzeć. Jak do tego doszło?

Kobiety pokochały hybrydy, akryle i żele. Niestety, czasem zwlekają z usunięciem lakieru, a ich dłonie zaczynają wyglądać przerażająco. Paznokcie, którymi właścicielki nie zajęły się w porę, wywołują ciarki. Aż trudno uwierzyć, że można nosić coś takiego. Te, które pokażemy, robią niemałe wrażenie.

Paznokcie z olbrzymim odrostem

Zdjęcie, które przedstawia okropny manicure, sprawia, że aż trudno jest na nie patrzeć. Jak mogły się tak trzymać? Na to pytanie odpowiedź zna jedynie właścicielka dziwacznych paznokci. Poza długim odrostem uwagę zwraca też ogromny kamień przytwierdzony do jednego z nich. Internautki zastanawiają się, jak kobieta mogła w ogóle normalnie funkcjonować.

paznokcie
papilot.pl

Fotografia wywołała setki negatywnych komentarzy. Panie zastanawiały się, jak kobieta mogła doprowadzić dłonie do takiego stanu i dlaczego już dawno temu nie pozbyła się hybrydy. Niektóre z nich otwarcie twierdziły, że czują obrzydzenie i nie są nawet w stanie patrzeć na takie szpony.

Jak zdjąć hybrydę?

Aby zdjąć hybrydę, najłatwiej udać się do kosmetyczki, która w odpowiedni sposób zajmie się naszymi paznokciami i nie uszkodzi płytki. Jeśli chcemy pozbyć się lakieru w domowych warunkach, potrzebne będą: pilnik, waciki, folia aluminiowa, zmywacz z acetonem lub specjalistyczny płyn do zmywania hybryd.

paznokcie
instagram.com/salonwisla

Pierwszym krokiem delikatne jest spiłowanie, tak aby pozbyć się jedynie wierzchniej warstwy, czyli topu. Następnie należy przyłożyć do paznokcia nasączony zmywaczem lub innym płynem wacik, owinąć go folią aluminiową i odczekać około 10-15 minut. Po usunięciu folii i wacików możemy pozbywać się resztek lakieru, np. za pomocą specjalnego kopytka lub drewnianego patyczka. Warto pamiętać o delikatnych ruchach, aby uniknąć uszkodzenia paznokcia. W salonach kosmetycznych możemy spotkać się z frezarkami. Ich użycie wymaga jednak doświadczenia i precyzji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Zbierał grzyby w lesie, gdy natknął się na opuszczony szałas. Wszedł do środka i wstrzymał oddech, to było piękne
  3. Znaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
  4. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów
  5. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  6. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.