Paznokcie tej kobiety zostały całkowicie zniszczone. Kiedy poszła do kosmetyczki, była pewna, że efekt uzyskany za pomocą akrylu będzie zniewalający. Okazało się, że mogła się nim nacieszyć zaledwie dwa dni. 

Paznokcie akrylowe to jeden z najbardziej popularnych sposobów przedłużania paznokci. Każdy, kto je praktykuje, wie, że zrobienie ich jest niemałym wyzwaniem. Ta kobieta na długo zapamięta wizytę u tej kosmetyczki.

Kobieta zrobiła sobie paznokcie akrylowe

Pewnego dnia Lowrianne Wilson, która jest matką czwórki dzieci, postanowiła, że pójdzie do kosmetyczki, aby ta zrobiła jej paznokcie akrylowe. Kiedy usiadła na fotelu, nie przypuszczała, że coś może pójść nie tak.

Kiedy kobieta wyszła z salonu, spojrzała na swoje dłonie. Trzeba było przyznać, że efekt był naprawdę rewelacyjny. Zadowolona wróciła do domu, by pochwalić się nowymi paznokciami. Dopiero po pewnym czasie kobieta zauważyła, że coś dziwnego dzieje się z jej kciukiem. Pulsujący ból był tak silny, że postanowiła usunąć akryl. 

Co w tej sytuacji zrobiła kobieta?

Kobieta nie czekając długo, postanowiła, że uda się ponownie do studia urody, w którym była zaledwie dwa dni wcześniej. Szybko okazało się, że kosmetyczka nie miała zamiaru pomóc swojej klientce. 

Gdy kciuk spuchł do takiego stopnia, że wyglądał wręcz nienaturalnie, Lowrianne pojechała do szpitala. Na szczęście lekarzom udało się zahamować dalsze rozprzestrzenianie się infekcji. Nie mieli oni jednak wyjścia. Musieli usunąć cały paznokieć.

Lekarze powiedzieli, że gdyby kobieta nie przyjechała na czas, to infekcja mogłaby przenieść się na kość, co skutkowałoby utratą palca. Jak przypominają, bardzo ważne jest, aby zabieg w salonach kosmetycznych wykonywane były dokładnie zdezynfekowanymi narzędziami. Jeżeli nie zachowamy należytej ostrożności, możemy doprowadzić do opłakanych skutków.

Kobieta wstawiła zdjęcia tego co jej się wydarzyło do internetu. Ostrzegamy, że mogą zobaczyć je tylko osoby o mocnych nerwach – zdjęcia paznokci są porażające.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paznokcie
facebook.com

Efektem od kosmetyczki cieszyła się zaledwie 2 dni.

paznokcie
facebook.com

Jezzcze chwila i amputowaliby jej palec!

paznokcie
facebook.com

Nikt się nie spodziewał, że ta kobieta przeżyje taki horror.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  3. Mąż zaproponował żonie trójkąt. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
  4. Syn spędził w szpitalu większość życia. Maluch przechodził poważne operacje, chociaż ich nie potrzebował
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułCzy warto trzymać kosmetyki w lodówce? Obalamy wszystkie mity i piszemy o faktach
Następny artykułPijany kierowca wjechał w auto gości wracających z wesela. Gdy policjant zajrzał do wraku, odebrało mu mowę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.