Paznokcie mogą przysparzać nam wielu problemów. Z jednej strony, zawsze marzymy, żeby były piękne i zdrowe i nigdy się nie łamały, ale mało kto ma takie szczęście. Ta kobieta, w swoje paznokcie uparcie wcierała trzy produkty spożywcze. Efekt, który zobaczyła dwa tygodnie później, sprawił, że nie mogła znaleźć słów. 

Dbanie o piękny wygląd, niestety, może być bardzo kosztowne. Dlatego właśnie wiele osób ucieka się do naturalnych sposobów dbania o swoje włosy i paznokcie. To właśnie zrobiła ta kobieta, która użyła tylko trzech składników, które większość z nas ma w swojej kuchni. Uwaga, bo efekty mogą być nieprzewidywalne.

Potraktowała paznokcie dziwną mikstrurą

Kobieta, która swoim sposobem na dbanie o piękno swoich paznokci podzieliła się w Internecie, zastosowała dziwną miksturę. Kobieta połączyła trzy składniki, których zazwyczaj ze sobą nie mieszamy, i tygodniami fundowała swoim paznokciom kąpiel w niej. Efekty, które zobaczyła, odebrały jej mowę. 

Kobieta użyła: 

 • ząbka czosnku 
 • szklanki soku z pomarańczy
 • 60 ml oliwy z oliwek

Wymieszała ze sobą czosnek i sok pomarańczowy i moczyła w nich paznokcie przez 5 minut każdego dnia. Oliwa powinna znajdować się w osobnej miseczce. Wkładajmy do nich ręce naprzemiennie. Już po kilku takich sesjach można zauważyć znaczną poprawę ich stanu. Stają się błyszczące, pięknie i dużo mniej łamliwa. 

Naturalne sposoby na piękne dłonie

 • peeling z oleju kokosowego, soku z cytryny i cukru — połącz te składniki i przez kilka minut wcieraj w dłonie, żeby uzyskać wygładzenie
 • 20 minut kąpieli w oliwie z oliwek — podgrzej w garnku 2 szklanki oliwy z oliwek, a kiedy będzie ciepła, przelej do miseczki. Uważaj, tylko żeby nie była gorąca. 
 • 20 minut moczenia rąk w siemieniu lnianym — siemię lniane zalej wodą i gotuj przez kilka minut i kąpiel masz gotową. Zapewni twoim dłoniom ochronę. 
 • maseczka z oliwy i żółtka — połącz je ze sobą, nałóż na dłonie i owiń folią. Po 20 minutach zobaczysz niesamowite efekty. 

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

 1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
 2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
 3. Mąż Katarzyny Zielińskiej to przystojny biznesmen i absolwent Harvardu
 4. Znaki zodiaku, które mają 6 zmysł. Ich nie da się oszukać, są zbyt inteligentne
 5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

źródła: popularne.pl, youtube.com/user/MsCatrinaBee, triny.pl

Poprzedni artykułLekarze nie mogli uwierzyć w wygląd tego dziecka. Musieli natychmiast operować
Następny artykuł„Pan Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył babcię i dziadka”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego