Paznokcie baby boomer w ciągu kilku ostatnich sezonów wprost zawładnęły dłońmi wielu kobiet. Gwiazdy uwielbiają ten trend! Łączy on w sobie kobiecość i klasykę. Co jeszcze sprawia, że są tak wyjątkowe? Jak je zrobić? Wiemy!

Na paznokcie baby boomer zdecydowała się Rihanna, Lady Gaga oraz wiele kobiet z pierwszych stron gazet. Choć baza wykonania tego wzoru jest niezwykle prosta, interesujące dodatki mogą nadać im oryginalnego i drapieżnego charakteru. Przekonajmy się, jakie propozycje królują w tym sezonie!

Paznokcie baby boomer krok po kroku

Wykonanie ulepszonego manicure’u francuskiego jest niezwykle proste. Czego będziemy potrzebować? Bazy w formie hybrydy, cielistego oraz białego lakieru, top coatu oraz niewielkiej gąbeczki.

1. Trzy warstwy

Po nałożeniu lakieru w kolorze nude należy utwardzić go przez około 30 sekund pod lampą UV. Tak samo postępujemy w przypadku wszystkich trzech warstw.

2. Biały lakier

Po nałożeniu i utwardzeniu ostatniej z nich, sięgamy po biały lakier hybrydowy. Za pomocą pędzelka do żelu nakładamy biały paint gel na szerokość około 1/3 paznokcia, zaczynając od samego końca.

3. Gąbeczka

Przy pomocy niewielkiej gąbeczki do makijażu stemplujemy biały lakier, zacierając granicę między nim, a tym, który nałożyliśmy wcześniej. Utwardzamy pod lampą przez 30 sekund.

4. Kolejna warstwa

Następnym krokiem jest nałożenie drugiej warstwy paint gelu, który rozcieramy i utwardzamy.

5. Top coat

Na tak pomalowane paznokcie nakładamy top coat. Dłoń wkładamy pod lampę na taki sam czas, jak wyżej. Paznokcie baby boomer gotowe!

Paznokcie baby boomer z brokatem

Jeśli uwielbiamy, gdy nasze dłonie się błyszczą, możemy postawić na paznokcie baby boomer w formie brokatowej! W tym przypadku, tuż przed nałożeniem top coatu, wystarczy rozprowadzić lakier (np. Semilac 185 Majesty Waltz) lub sam brokat na powierzchni płytki paznokcia. Całość utwardzamy, a następnie nakładamy top coat i gotowe!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paznokcie baby boomer
instagram.com @krissti_kiss

Paznokcie baby boomer to hit kilku ostatnich sezonów.

paznokcie baby boomer
instagram.com @nailsdistrickt.rennes

Niezwykle eleganckie, klasyczne i kobiece paznokcie baby boomer świetnie prezentują się na każdej długości płytki.

Paznokcie baby boomer
instagram.com @pazybezskazy

Wiele kobiet decyduje się na przystrojenie swoich dłoni cekinami, brokatem lub wzorkami, które widnieją na bazie w stylu baby boomer.

Paznokcie baby boomer
instagram.com @leticia_louzan

Paznokcie baby boomer w wersji kolorowej to świetny pomysł, szczególnie w okresie letnim!

Paznokcie baby boomer
instagram.com @artemizia_naildesigner

Paznokcie baby boomer to niezliczona ilość szaleństw na naszych dłoniach!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paznokcie Red Lipstick Monster to prawdziwy HIT! Jak je zrobić? Wiemy!
  2. Półhybryda to najnowszy trend. Jak wykonać ją w domu?
  3. Kolorowy french. Jak wygląda i dlaczego warto go zrobić?
  4. Jak dbać o stopy latem? Domowe sposoby na piękne stopy
  5. Czarno-białe paznokcie. Jak je wykonać? Mnóstwo inspiracji!

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.