Przed Tobą wizyta u kosmetyczki i chcesz dowiedzieć się jaka stylizacja paznokci jest obecnie w modzie? Nie martw się! Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd trendów, dzięki którym dowiesz się, jakie paznokcie na jesień 2020 są najważniejsze.

Paznokcie na jesień 2020 – przegląd trendów

Najmodniejszy kolor sezonu – brązy

Najmodniejszy kolor tego sezonu! I pięknie prezentuje się także na paznokciach. Dobierz odpowiedni odcień brązu do swojej karnacji. Na codzień możesz zdecydować się na jaśniejsze rozwiązania, za to wieczorem na lakier w kolorze głębokiego brązu. Efekt gwarantowany!

fot. https://www.instagram.com/semilac/

Paznokcie w kolorze złota

Czy istnieje piękniejszy kolor na jesienny czas? Ten efekt możesz uzyskać za pomocą lakierów w złotym kolorze lub specjalnym ozdobom, np. brokatu.

fot. www.semilac.pl

Stylizacja sweterkowa

Ten rodzaj stylizacji będzie hitem tego sezonu. W wyglądzie przypomina ona splot swetra. Decydując się na tę stylizację, wybieraj jeden lub dwa palce na jednej dłoni. Pomalowanie w ten sposób wszystkich paznokci może wyglądać dosyć przesadnie. Pamiętaj, że często mniej znaczy więcej!

fot. www.semilac.pl

Ciemne odcienie fioletów

Ciemne palety wiodą prym, jeżeli chodzi o paznokcie na jesień 2020. Nam najbardziej podoba się bardzo ciemna odsłona fioletów, burgundów i różów. Te kolory będą pięknie prezentować się z ciepłymi swetrami.

fot. www.semilac.pl

Granat – kolor roku 2020

Czyli kolor roku 2020! To właśnie teraz jest on najbardziej na topie. Szczególnie w temacie paznokci. Pamiętaj, że ma on wiele odcieni, jest rozwiązaniem bardzo klasycznym i eleganckim.

fot. www.semilac.pl

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.