Pedicure na wiosnę 2019 to pakiet wybranych przez nas kolorów i wzorów, które będą królować o tej porze roku! Neony, kwiatowe motywy, a może graficzne motywy? Co nas zaskoczy? Na co powinnyśmy postawić w tym sezonie? Sprawdźcie koniecznie!

Wraz z początkiem wiosny zapominamy o ciężkich, zakrytych butach, na rzecz czółenek i sandałków, które odkrywają nasze stopy. Zadbajmy o to, by prezentowały się zjawiskowo i zgodnie z obowiązującymi trendami. Wiemy, jakie kolory będą rządzić!

Klasyka w zupełnie nowej odsłonie

Jednym z najbardziej popularnych i kojarzonych z elegancją kolorem jest oczywiście czerwień. Tegoroczna wiosna to przełamanie schematów i detronizacja krwistych odcieni paznokci. W tym króluje niebieski, we wszystkich możliwych odcieniach! Błękity, granaty, kolor morski, butelkowy- na to zdecydowanie powinnyśmy postawić! Oprócz tego szeroka gama pasteli, pomarańczy i neonów. Zapominamy o nudzie i zachowawczości!

Kontrast jest podstawą!

Jeśli decydujemy się na intensywny kolor na naszych dłoniach, stopy powinny być zachowane w bardziej spokojnym, niezbyt krzykliwym tonie. Wszelkiego rodzaju neony i wzorki kontrastujemy z pastelami, dzięki czemu utrzymamy wskazany balans. Szeroka gama wiosennych zdecydowanie nie ułatwia podjęcia tej decyzji, jednak, jak mówi stare przysłowie- co za dużo, to niezdrowo 🙂

Motywy kwiatowe na stopach? Jak najbardziej!

Wiosna to okres, gdy cała roślinność budzi się do życia. Wszędzie wokół pojawiają się kolory, odkrywając prawdziwe piękno natury. Spróbujmy umieścić ten akcent również na naszych paznokciach! Wszelkiego rodzaju motywy kwiatowe wyglądają wprost obłędnie. Co ciekawe, nie jest to propozycja zarezerwowana wyłącznie dla młodych dziewczyn. Dojrzałe kobiety również mogą postawić na wspomniany element, nie tracąc przy tym klasy i wymaganej elegancji!

Pedicure na wiosnę 2019- czego unikać?

Warto wiedzieć, co w tym sezonie nie jest już modne i czego zdecydowanie powinnyśmy unikać. Cekiny, brokat i szeroko pojęty przepych odchodzi do lamusa. Stawiamy na naturalność i żywe kolory. Trend, bazujący na wszystkich paznokciach o tym samym odcieniu i jednym, lub kilku, który został pomalowany inaczej, w 2019 roku nie jest najlepszym pomysłem.

Pedicure na wiosnę 2019. Zobacz inspiracje:

Pedicure na wiosnę 2019
instagram.com @pedicure_journal

W sezonie wiosennym rezygnujemy z klasycznych czerwieni i czerni na rzecz jasnych i wyrazistych kolorów!

Pedicure na wiosnę 2019
instagram.com @pedicure_journal

Królować będą wszelkie odcienie niebieskiego, pomarańcze, fiolety i zielenie!

Pedicure na wiosnę 2019
instagram.com @pedicure_journal

Warto zadbać o odpowiednią pielęgnacje, by nasze stopy prezentowały się schludnie.

Pedicure na wiosnę 2019
instagram.com @pedicure_journal

Pastele i neony wciąż są na topie! Jeśli jednak decydujemy się na odważny kolor na dłoniach, zachowajmy balans i postawmy na delikatny odcień u stóp.

Pedicure na wiosnę 2019
instagram.com @pedicure_journal

Wszelkiego rodzaju kwiatowe motywy i wzorki, które zbliżają nas do wiosennych kolorów to element, na który warto postawić w tym roku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzorki na paznokcie 2019. Najmodniejsze zdobienia paznokci
  2. Jak uratować zniszczone paznokcie? 10 kroków do pięknej płytki
  3. Jak uratować zniszczone paznokcie po hybrydzie? 10 PORAD

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.