Internautka podzieliła się niespotykaną przygodą, jaka ją spotkała u lekarza. Przypadkowo doprowadziła do niecodziennej sytuacji u ginekologa. Lekarz nie zostawił tego bez komentarza.

Nietypowa historia pacjentki u ginekologa

Każdy z nas ma za sobą niekomfortowe wizyty u lekarza. Czasami bywają one upokarzające, czasem jednak można je obrócić w zabawną anegdotę. Młoda mama podzieliła się na internetowym forum nietypową historią, jaką przeżyła u ginekologa.

Tego dnia niespodziewanie otrzymała telefon z prośbą o wcześniejszą wizytę. Rano zajmowała się swoimi dziećmi i od razu udała się do przychodni. Wspomina, że nie zdążyła się przebrać – jedynie szybko się przemyła wodą z mydłem i pojechała do lekarza.

Wydawało się, że wszystko jest w porządku. Udała się do gabinetu ginekologicznego i tam usłyszała zaskakujące słowa. Nie tego się spodziewała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziwny komentarz ginekologa

Kiedy usiadła na fotelu, usłyszała od ginekologa niespodziewany komentarz. Zauważył on, że pacjentka wyjątkowo się przygotowała na ówczesną wizytę. Kobieta była lekko zdumiona, jednak nie wiedziała wówczas jeszcze, o co mogło chodzić.

Wszystko wyjaśniło się, kiedy wróciła do domu. Parę godzin po powrocie jej małoletnia córka zapytała o zaginiony przedmiot. Chodziło o specjalne mydełko.

– Powiedziałam jej, żeby wzięła sobie nowe z szafki. Ona na to: „Nieee. Chcę to, które tutaj leżało. To, które sobie naszykowałam. Bo było z brokatem i błyskotkami. Chciałam się z nim wykąpać!”. DOPIERO WTEDY ZROZUMIAŁAM SŁOWA LEKARZA.

 

Źródło: Popularne

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie