Peggy Lipton nie żyje. To tragiczna wiadomość dla wszystkich wielbicieli kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks. Niezapomniana Norma Jennings odeszła w wieku 72 lat. Córki zmarłej gwiazdy wyjawiają, jak wyglądały jej ostatnie dni. „Czujemy się szczęśliwe za każdą chwilę, którą z nią spędziłyśmy”.

Ta informacja głęboko wstrząsnęła wszystkimi fanami Miasteczka Twin Peaks. Peggy Lipton nie żyje – aktorka zmarła po kilkunastu latach walki z ciężką chorobą. Do końca pozostawała tą samą pełną uroku i życia kobietą, która w latach 90. oczarowała widzów serialu Davida Lyncha. Córki Lipton opowiedziały, co działo się z ich ukochaną mamą przed śmiercią oraz zwracają się z ogromną prośbą do jej fanów. Jaką? To wyznanie jest naprawdę poruszające: „Nie możemy teraz wyrazić wszystkich naszych uczuć słowami, ale powiemy tyle…”. 

Peggy Lipton nie żyje. Co się stało?

Peggy Lipton od 2004 roku chorowała na nowotwór jelita grubego. Aktorka mimo wszystko starała się nie poddawać i nadal pozostawała aktywna zawodowo.

Chociaż Lipton miała za sobą kilka głośnych ról, jak m.in. w serialu Mod Squad, w Polsce zrobiło się o niej głośno dzięki roli Normy Jennings z Miasteczko Twin Peaks. Lipton przyszła na świat 30 sierpnia 1946 roku. Jako dwudziestoośmioletnia kobieta poślubiła znanego producenta filmowego Quincy Jonesa. Para doczekała się narodzin dwóch córek o imionach Kidada i Rashida. Małżonkowie rozwiedli się w 1990 roku. 

Jak wyglądały ostatnie dni Peggy Lipton?

Peggy Lipton miała za sobą terapię medyczną i wydawało się, że istnieje szansa na poprawę jej stanu zdrowia. Niestety, stało się inaczej. Kidada i Rashida wyjawiły, że ostatnie chwile życia ich mama spędziła w otoczeniu najbliższych.

– Odeszła spokojnie w otoczeniu córek i siostrzeńców. Czujemy się szczęśliwe za każdą chwilę, którą z nią spędziłyśmy. Nie możemy teraz wyrazić wszystkich naszych uczuć słowami, ale powiemy tyle: Peggy była i zawsze będzie naszą światłością, zarówno w tym świecie, jak i poza nim. Zawsze będzie częścią nas – czytamy na plotek.pl

Młode kobiety zwróciły się do opinii publicznej z prośbą o uszanowanie ich prywatności w tych trudnych chwilach. Bardzo nam przykro, że Peggy Lipton nie żyje i składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz przyjaciołom wspaniałej aktorki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

peggy lipton nie żyje
fot. screen z serialu „Miasteczko Twin Peaks”

Peggy Lipton nie żyje. Gwiazda Twin Peaks od piętnastu lat chorowała na nowotwór jelita. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPopłakała się, gdy zobaczyła, że jej sparaliżowany pies znów chodzi. Nikt nie dawał mu szans
Następny artykułNiefortunna wpadka Kingi Rusin w DDTVN. Reakcja Natalii Kukulskiej była natychmiastowa
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.