Pepco wycofuje ze sklepów popularny produkt i apeluje do swoich klientów – Może stwarzać niebezpieczeństwo. Jeżeli go nabyliśmy, musicie zapoznać się z treścią oświadczenia. Produkt może być groźny, gdy nie stosujemy go zgodnie z przeznaczenie – informuje pomorska.pl

Pepco to jeden z najpopularniejszych i najtańszych dyskontów odzieżowo-przemysłowych, w którym możemy zaopatrzyć się  w ubrania dla całej rodziny i dekoracje do domu. Niestety okazuje się, że jeden z jego popularniejszych produktów może stwarzać niebezpieczeństwo i natychmiast został wycofany ze sklepów w całej Polsce. Bardzo możliwe, że macie go w swoim domu. 

Pepco: niebezpieczny produkt 

Pepco na polskim rynku pojawiło się w 2004 roku i od tej pory, dla wielu polskich rodzin stało się ulubionym sklepem. Nic w tym dziwnego. Przystępne, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także różnorodność artykułów zebrana w jednym miejscu to prawdziwy przepis na sukces, szczególnie jeżeli naszymi klientami są rodzice małych dzieci, którzy nie mają zbyt dużo czasu na zakupy.

Niestety okazało się, że jeden z produktów oferowanych przez Pepco może stwarzać niebezpieczeństwo, szczególnie dla młodszych członków naszej rodziny. Sklep wydał oświadczenie w tej sprawie. Z informacji podanej na stronie internetowej sklepu Pepco, dowiadujemy się, że firma zdecydowała się na wycofanie ze wszystkich sklepów w Polsce bardzo popularnego produktu, a właściwie jego dwóch odmian. Fani tego dyskontu najprawdopodobniej mają już go w domu. Co wtedy? 

  1. Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Minister zdrowia powiedział co czeka Polaków po Wielkanocy. Wielu będzie załamanych
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Pepco wycofany produkt

Pepco zdecydowało się na wycofanie produktu, który przez swój wygląd może zostać użytkowany niezgodnie ze swoim przeznaczeniem. 

– Firma PEPCO Poland informuje, że poniższe produkty, ze względu na swój wygląd (przypominający żywność), użytkowane niezgodnie z przeznaczeniem mogą stwarzać niebezpieczeństwo. – czytamy w oświadczeniu – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej sklepu. 

Dokładnie chodzi o kostki do drinków, które przez swój kształt oraz kolor mogą być mylnie uznane za cukierki, dropsy lub żelki i choć mógłby tak pomyśleć nie jeden dorosły, w sytuacji najbardziej narażone jest zdrowie naszych najmłodszych dzieci. Wycofane przez Pepco produkty to kostki do drinków:

SKU 280463 – kostki do drinków 18 szt.

SKU 299164 – kostki do drinków ananasy/flamingi lemoniada

Co jeżeli już posiadamy je w naszym domu? Pepco w swoim oświadczeniu podkreśla, że produkt powinniśmy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby zminimalizować ryzyko połknięcia czy zadławienia. 

 – Informujemy, że produkt przeznaczony jest wyłącznie do zamrażania oraz schładzania napojów – użytkowany w ten sposób jest jak najbardziej bezpieczny – czytamy w dalszej części oświadzenia.

Jeżeli jednak nadal mamy obawy, lepiej się go jak najszybciej pozbyć. Do produktu została dołączona instrukcja, która szczegółowo wyjaśnia przeznaczenie kostek do drinków.

Pełne oświadczenie do przeczytania TUTAJ

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pepco
Fot. Materiały Prasowe Pepco

Pepco wycofuje ze sprzedaży kostki do drinków, które swoim wyglądem zbytnio przypominają jedzenie, przez co mogą być niebezpieczne szczególnie dla dzieci. 

Pepco promocje
Fot.: Atrium copernicus

Sklep apeluje, żeby korzystać z produktów – zgodnie z ich przeznaczeniem.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość
  3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  4. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
  5. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
  6. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

źródło: pepco.pl

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki i mały chłopiec przyłapani. Mama nagrała, co robi duży pies i dziecko
Następny artykuł„Jeden z dziesięciu” zniknie z anteny. ​Tadeusz Sznuk podjął ciężką decyzję
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.