Pepco przygotowało trzy hitowe produkty w niezwykłych cenach. Polacy mogą się przygotować na niezwykłe promocje. Wszystko dlatego, że w tej samej cenie przygotowano rzeczy, które każdy z nas chciałby mieć w domu. Wygląda na to, że nie będziemy musieli za nie przepłacać.

Pepco oferuje szeroką gamę produktów. Wielu z nas wybiera ten sklep, chcąc urozmaicić dodatkami wnętrza naszych domów i mieszkań. Tym razem sklep zaproponował wyjątkowe rozwiązanie i przedstawił korzystne ceny trzech hitowych produktów.

Pepco – trzy produkty, które możemy chcieć w swoim domu

Sklep znów zadbał o to, żebyśmy chcieli coś zmienić w naszych wnętrzach. Za jedyne 30 złotych proponuje nam trzy produkty, które odświeżą przestrzeń, ale też nadadzą mu praktyczny charakter. Radzimy się pospieszyć, bo oferta z gazetki obowiązuje tylko do jutra. W ofercie sklepu znajdują się trzy sposoby na zmianę wnętrza:

-puf w kształcie sześcianu, o wymiarach 38 × 38 × 38 cm w dwóch kolorach szarym i różowym

-dywanik ze sztucznego futerka, o wymiarach 100 × 70 cm. Dostępny w trzech kolorach: jasnoszarym, ciemnoszarym i brązowym. Taki mały element może odmienić każde wnętrze.

-zasłona z metalowymi kółkami: welwetowa lub żakardowa, o wymiarach 135 x 240 cm.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Jak najlepiej odmienić wnętrze?

Gdy chcemy choć trochę odświeżyć dobrze nam już znany pokój, najlepiej zabrać się za zmianę dodatków. Najczęściej uwagę najbardziej przyciąga coś, co stoi w centrum pokoju, na przykład kanapa, stół z krzesłami, albo okno. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak zmiana na przykład zasłon może wpłynąć na wygląd wnętrza.

W Pepco jeszcze do jutra będzie można kupić zasłonę za 30 zł. Zasłona ma też praktyczne kółka, które można po prostu zawiesić na karniszu. Dobre rozwiązanie, jeśli nie chcemy męczyć się ze wciąż odpadającymi żabkami. Z ciekawością więc przyglądamy się ofercie sklepu, dzięki jego niskim cenom można w końcu odmienić wnętrza, które znamy na pamięć. Co ciekawe, ostatnio w ofercie pojawiła się damska część garderoby, która w chwilę stała się hitem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pepco
fot. pepco.pl

Puf ma dodatkową funkcję schowka.

pepco
fot. pepco.pl

Dywanik może nadać wnętrzu nowy charakter.

pepco
fot. pepco.pl

Każdy z produktów kosztuje 30 złotych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Źródło: pepco.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl