Pepco wprowadziło do swojej oferty hit wiosny i lata 2020! Cena jest nie do przebicia, a jakość podobno bardzo dobra. Znane marki nie mogą z tym produktem nawet konkurować. Lepiej od razu zlokalizować najbliższy sklep, bo z pewnością rozejdzie się jak świeże bułeczki!

Obecnie każdy sklep ma niemal identyczną ofertę i bardzo podobne produkty. Jeżeli ktoś ma swoje ulubione marki, wybór nie stanowi dla niego problemu, co innego, gdy szukamy najkorzystniejszej ceny wśród mnóstwa podobnych rzeczy. Pepco powaliło konkurentów na kolana swoją konkurencyjną ofertą.

Co do oferty wprowadziło Pepco?

Pepco wprowadziło do oferty bluzkę hiszpankę, która kosztuje jedynie 19,99 zł. Ta bluzka to ostatnio hit, który pojawia się niemalże we wszystkich sklepach – problem w tym, że ceny często studzą nasz zapał. Tym razem zdaje się, że po spojrzeniu na metkę, wcale nie odwiesimy bluzki z powrotem!

Portal polki.pl zrobił niewielkie porównanie i podsumowanie podobnego produktu z trzech sklepów. W Pepco, jak już zaznaczyliśmy, za bluzkę hiszpankę zapłacimy 19,99 zł, w Reserved z kolei 89,90 zł, a w Zarze nawet 109 zł. Różnica robi wrażenie, nieprawdaż?

  1. Tak wyglądał pogrzeb Ewy Żarskiej. Niewyobrażalnie smutne pożegnanie dziennikarki Polsatu
  2. Kierowco, słuchasz radia w samochodzie? Możesz dostać mandat, mało kto wie o specjalnym prawie
  3. Popularne leki wycofane ze sprzedaży. Masz któryś z nich w domu? Wyrzuć je

Hiszpanka w nowej kolekcji Pepco

Bluzki w stylu hiszpanki pięknie podkreślają ramiona i obojczyki, a więc atuty wielu kobiet. Ponadto potrafią świetnie zakryć pewne irytujące niedoskonałości. Są szczególnie wygodne późną wiosną i przez całe lato, kiedy to można wystawić na słońce pełne ramiona.

Do czego hiszpanka będzie pasować najlepiej? Obecnie w modzie wszystkie chwyty dozwolone, ale z racji, że hiszpanka z reguły jest nieco szersza w kroju, będzie się fantastycznie komponować z wąskimi spodniami bądź ołówkowymi spódnicami

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pepco
fot. gazetka Pepco

Bluzka kosztuje jedynie 19,99 zł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pękła rura, ludzie aż odskoczyli. Woda wytrysnęła kilka metrów w górę
  2. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  3. TVP przekazało nowe informacje dotyczące Kim Dzong Una. Jest apel władz Korei Południowej
  4. Dostałeś SMS od Poczty Polskiej? Nie klikaj w jedną rzecz, możesz stracić pieniądze
  5. Imieniny Andrzeja. Piękny wierszyk dla każdego solenizanta, niech wie, że o nim pamiętasz
  6. Właśnie zakończono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka na rzece Kwisa. Najnowsze doniesienia policji niepokoją

źródło: polki.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.