Pepco: promocja, którą przygotowała dla nas sieć – powala na kolana! Stylowe dodatki za dosłownie kilka złotych, to coś, co uwielbia każda „Perfekcyjna Pani Domu”! Przygotowałyśmy dla was listę dodatków zarówno do łazienki, jak i poszczególne elementy, które pozwolą nieco odświeżyć mieszkanie na wiosnę.

Zbliżająca się Wielkanoc, jak i cieplejsze miesiące, skłaniają nas do przyjrzeniu się naszym dodatkom. Jeżeli nie dysponujesz zestawami z ilustracjami zająca, czy świecznikiem z motywem kwiatków, warto wybrać się do Pepco! Od początku marca 2019 roku trwa wielka promocja na liczne dodatki do mieszkania, która potrwa cały miesiąc! 

Co warto wybrać w Pepco na promocji?  

Na co dzień sieć popularnych sklepów oferuje liczne produkty, które są posegregowane na działy. Dzisiaj skupimy się na specjalnej ofercie, która dzieli się na specjalne oferty. Do nich z pewnością należy Wielkanoc, która w tym roku nastąpi 20 kwietnia. Co na ten czas proponuje nam Pepco? W gazetce, a następnie sklepie warto sprawdzić z pewnością kolorowe solniczki w kształcie pisanek. Takie charakterystyczne ozdoby z pewnością urozmaicą nam dom na nadchodzącą wiosnę i Wielkanoc. 

Pepco promocja to również czas, aby zakupić świeczki w kształcie królika. Nam przypominają również watę cukrową, ze względu na ich pastelowe kolory. Jednak nie skonsumowane, będą stanowić również świetny dodatek do posprzątanego mieszkania. Za ten wielkanocny gadżet zapłacisz od pięciu do dziesięciu złotych (zależnie od rozmiaru).

Jednak to produkty, które służą do przechowywania, czy organizowania zasługują na największą uwagę- ponieważ zostaną z nami na dłużej, nawet po świętach! Ceny pudełek, ozdób do łazienki, czy szkatułek zaczynają się już od pięciu złotych!

Pepco promocja 

Zastanawiasz się nad wiosennym wystrojem wnętrz? Taką aurę z pewnością zapewni ci kolejny atrybut ze sklepu Pepco- żakardowa tkanina dekoracyjna na poduszkę w niebieskim i zielonym kolorze! Taka barwa wprowadzi do czterech kątów radosną atmosferę, a ty będziesz  mogła zrelaksować się w dizajnerskim towarzystwie za cenę dwudziestu złotych!

Pepco promocja to także dekoracje ścienne, wśród których możemy wyróżnić te od pięciu złotych! Drewniane ramki będą świetnie wyglądać na tle białych ścian, a twoje ulubione kadry będą mieć w końcu odpowiednie towarzystwo!

Pepco promocja- ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Pepco promocja
Fot.: pepco/ Facebook.com

Pepco promocja to świetny czas na wypełnienie domu pięknymi dodatkami! Skusicie się na ananasowe osłonki na doniczkę?