Perfect kończy swoją działalność. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść — brzmi hasło ostatniej trasy koncertowej. Uwielbiany zespół znika ze sceny po ponad 40 latach koncertowania. Informacja została potwierdzona przez menadżerkę muzyków.

To koniec zespołu Perfect. Członkowie grupy pożegnają się z fanami podczas nadchodzącej trasy. Choć pierwsze sygnały pojawiały się jeszcze w ubiegłym roku, to nikt nie spodziewał się, że wszystko rozstrzygnie się tak szybko.

Perfect kończy działalność

W 2020 roku Perfect wyruszy w ostatnią trasę koncertową, zatytułowaną Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Z pewnością bilety będą trudno dostępne, bo zespół wystąpi tylko cztery razy. Smutne doniesienia potwierdziła menadżerka muzyków.

– Dokładnie, to znaczy, że to ostatnie koncerty. Zespół kończy działalność. Nie mówimy o powodach — mówiła menadżerka Agnieszka Jaworska w rozmowie z Super Expressem.

perfect
facebook.com/Perfect

To przykra wiadomość dla fanów zespołu. Wielu Polaków wychowywało się na muzyce Perfectu i nie wyobrażają sobie, że artyści mogą więcej nie zagrać. Decyzję grupy doskonale rozumie Krzysztof Cugowski, który w rozmowie z se.pl, mówił, że popiera kolegów i podkreślał, że to niełatwe, aby przez tyle lat wciąż mieć siłę do grania.

Dlaczego Perfect kończy działalność?

Perfect kończy działalność z powodu zmęczenia muzyków. Choć te słowa nie padły z ust menadżerki, to świadczyć o tym może wypowiedź Grzegorza Markowskiego. Muzyk wyznał, że nie ma już w sobie tyle energii co kiedyś.

– Taki nasz potencjał na życie, na działanie, na prawdę, na rodzaj energii, którą dostajesz od stwórcy, z kosmosu… Myślę, że w uczciwy sposób powiem, że ten zasób mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już koniec drogi — mówił Grzegorz Markowski w rozmowie z TVN.

perfect
facebook.com/Perfect

Grzegorz Markowski dołączył do Perfectu w 1979 roku, rok później muzycy zagrali pierwszy koncert i hucznie uczcili powstanie zespołu. Ich pierwsza płyta Biały album sprzedała się w milionie egzemplarzy. Przez lata grupa wypracowała status jednego z najbardziej znanych zespołów w Polsce. Ostatnie koncerty Perfectu odbędą się w Warszawie, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Luka w Androidzie pozwala przejąć kontrolę nad smartfonem. Lista zagrożonych modeli
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie
  6. Chłopak dał jej naszyjnik i nosiła go prawie 2 lata. Ale nawet nie podejrzewała, co znajduje się w środku

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułKoty i ich zwyczaje. Cała prawda o kotach domowych, obalamy mity!
Następny artykułMąż jest „menadżerem życia” Olgi Tokarczuk. Czym zajmuje się Grzegorz Zygadło?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.