Connect with us

WTF

Petarda urwała palce Norbiemu. Szokujące nagranie [Mamy komentarz Norbiego]

Opublikowane

-

Zobaczcie, jak kończy się nieodpowiedzialna zabawa z fajerwerkami. Nagranie jest szokujące, tylko dla osób dorosłych! Mamy też oficjalne stanowisko piosenkarza.

Szokujące nagranie trafiło do sieci! Widzimy na nim rozerwaną i zakrwawioną rękę bohatera wideo. Norbi, bo taki pseudonim ma chłopak z nagrania, nie będzie dobrze wspominał tej sylwestrowej nocy.

Nagranie powstało tuż po północy. Słyszymy na nim krzyki przerażonej kobiety, której kolega nie otwiera oczu. Mężczyzna leży nieprzytomny na ziemi, ludzie wokół próbują zatamować krew i ocucić go. Petarda najprawdopodobniej urwała Norbiemu dwa palce. 

Mamy komentarz Norbiego

Uspokajamy, poszkodowanym nie jest jednak znany nam wszystkim Norbi, piosenkarz i osobowość telewizyjna, ale chłopak, który ma taki pseudonim. Mimo wszystko, poprosiliśmy o oficjalny komentarz znanego piosenkarza:

Bardzo mi przykro i cieszę się, że to nie ja! Palce powinno wkładać się tam, gdzie trzeba. Na szczęście ja mam wszystkie palce na miejscu! – powiedział dla Lelum.pl znany piosenkarz.

facebook.com/NORBI-official

Zobaczcie SZOKUJĄCE nagranie:

ZOBACZ TEŻ:7-letnia dziewczynka powiększyła sobie piersi w ramach prezentu świątecznego!

Zobacz też inne wideo:

komentarze

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy