Pezet: dziewczyna rapera to aktorka z Na Wspólnej. Jak się okazuje, popularny artysta jest w związku z piękną dziewczyna, które już niedługo będzie miała szansę podbić największe sale kinowe w Polsce. Jej słowiańska uroda w parze z talentem mogą sporo namieszać w rodzimej kinematografii, a tymczasem można podglądać jej zacięcie aktorskie na małym ekranie. Wiedzieliście? 

Długie blond włosy, jasne oczy i słowiańska uroda- tak Katarzyna Pyszynśka prezentuje się na zdjęciach swojego chłopaka, który ochoczo publikuje kadry z ich wspólnych sesji zdjęciowych na łamach Instagrama! Nic dziwnego- aktorka jest niezwykle fotogeniczna, ale ma zdecydowanie więcej do zaoferowania, aniżeli niezwykłą urodę! 

Pezet: dziewczyna cenionego rapera jest aktorką?   

Pezet jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim hip-hopie, a jego płyty do dzisiaj cieszą się wielkim uznaniem także wśród krytyków! Jego sława urosła do takiej rangi, że fani wciąż dopytują się o jego kolejne piosenki, dane z metryki, czy miłość! Tej ostatniej pozostaje wierny od kilku lat, bowiem spotyka się ze znaną aktorką, Katarzyną Pyszyńską!

Kim jest tajemnicza blondynka? Jak się okazuje, z pewnością nie jest ona anonimowa dla osób, które na bieżąco śledzą poczynania bohaterów serialu Na Wspólnej! To właśnie tutaj szlifowała swoją karierę aktorską od 2009 do 2011 roku, gdzie grała Emilkę. Aktorka urodziła się 9 listopada 1992 (26 lat), a wielkie filmy stoją przed nią otworem!

Gdzie gra dziewczyna Pezeta? 

Dziewczyna gwiazdy rapu grała w licznych produkcjach, które poruszały najrozmaitsze tematy: Świnki, Plebania, Samo Życie. Pezet: dziewczyna popularnego artysty postanowiła związać swoje życie właśnie z szeroko rozumianym kinem, wybierając studia w Szkole Filmowej w Łodzi. Interesuje się jednak nie tylko aktorstwem- jej hobby to także odkrywanie uroków filmu z drugiej strony kamery, czyli reżyseria!

Fakt, że jest artystyczną duszą podkreśla jej odświeżony wizerunek z krótkimi włosami. Musimy przyznać, że bardzo pasuje jej takie cięcie i z pewnością ceniony raper też tak uważa, przy okazji angażowania swojej dziewczyny do street wearowych sesji! Choć dzieli ich 12 lat różnicy, widać, że świetnie się ze sobą bawią, dlatego też życzymy im dużo szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Pezet: dziewczyna
Fot.: screen z Na Wspólnej 

Pezet: dziewczyna popularnego rapera występowała w serialu, którego widzowie od wielu lat oglądają na łamach TVN! Ciekawe, czy Pezet również śledził jej ekranowe poczynania?