Piekarnik używany jest na tyle często, że zazwyczaj nie grzeszy czystością. Doprowadzenie go do idealnego stanu jest męczące, czasochłonne i zwyczajnie nudne. Żadna z nas tego nie lubi. Na szczęście przychodzimy z pomocą. Nasze babcie mogą się pochwalić znajomością najlepszych kuchennych trików. My też posiedliśmy tę wiedzę. Abyś mogła cieszyć się piekarnikiem na błysk, wystarczy tylko tabletka do zmywarki.
 
Aby twój piekarnik błyszczał, należy zastosować nasz trik. Wystarczy jedynie umieścić w piekarniku tabletkę do zmywarki. Zapomnij o nerwach i godzinach spędzonych przy drapaniu brudnej blachy z piekarnika.
 
 
Piekarnik na błysk
 
Widok brudnej blachy w piekarniku nie naprawa optymizmem. Aby ułatwić sobie zadanie, umieśćmy na niej tabletkę do zmywarki, następnie zalejmy wrzątkiem i zostawmy na dwie godziny. W tym czasie zajmijmy się sobą, a reszta zrobi się sama!
 
 
Jedyne co należy zrobić, po upływie dwóch godzin, to wylać brudną wodę, przetrzeć blachę kuchenną gąbką i spłukać. Sposób ten oszczędzi nam nerwów i uciążliwego drapania blachy. Zyskamy także na czasie.
 
 
Piekarnik jak nowy
 
Dzięki naszemu trikowi nawet najbardziej przypieczona i brudna blacha będzie wyglądała jak nowa. Co wiecej – para wodna nieco rozpuści także brud ze ścianek piekarnika. Korzystając więc z okazji, można wyczyścić cały piekarnik. 
 
Znałyście ten sposób na pozbycie się uciążliwego brudu? Jeśli nie, koniecznie wypróbujcie przy najbliższej okazji. Gwarantujemy, że pójdzie wam świetnie!
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
piekarnik
lelum.pl

Wystarczy tabletka do zmywarki.

 
ZOBACZ TEŻ:
 
źródło: planetapl.life.pl
 
 
Poprzedni artykułTragedia, nie żyje księżniczka. Miała straszny wypadek, cały kraj pogrążył się w żałobie
Następny artykułNie żyje najstarszy kot na świecie. Dożył imponującego wieku
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.