Pielęgniarka zaśpiewała umierającej pacjentce jej ulubioną piosenkę. Wszystko zostało nagrane i trafiło do sieci. Filmik podbija serca kolejnych internautów, wzruszając ogromną ilość użytkowników. Trzeba przyznać, że to niezwykle piękny gest pracowniczki służby zdrowia.

Jedna pielęgniarka postanowiła zaśpiewać kobiecie, kiedy ta była już na łożu śmierci. Obie kobiety nie mogły powstrzymać łez, to była dla nich niezwykle wyjątkowa chwila. Mało kto by się spodziewał takiej historii. Całe zdarzenie zostało nagrane i zebrało już prawie 4 tys. komentarzy.

Pielęgniarka zaśpiewała umierającej kobiecie

Całe nagranie można obejrzeć na facebookowej stronie serwisu Newsner Polska. Na filmiku widać młodą pielęgniarkę, która specjalnie dla swojej umierającej pacjentki nauczyła się słów jej ulubionej piosenki, żeby mogły ją razem zaśpiewać.

Pani Margaret była bardzo chora, jej stan był już na tyle zły i poważny, że nie mogła przejść przeszczepu wątroby. Lekarze byli zmuszeni przekazać jej najgorszą wiadomość o tym, że nie pozostało jej już byt wiele czasu, kobieta umierała na oczach wszystkich. Na wideo wyraźnie widać jak razem śpiewają fragmenty piosenki Dani i Lizzy Dancing in the Sky (ang. Tańczyć na niebie).

  1. Koniec, Ewa Drzyzga jednak nie będzie prowadziła programu w TVN-ie. Niewiarygodne, co było powodem decyzji
  2. Dotarli do rodziny, która wzięła udział w „Nasz nowy dom”. Ujawnili wszystkie tajemnice programu
  3. Polsat właśnie przekazał fatalną wiadomość. Pilne ostrzeżenie skierowane do każdego z nas

Niesamowity gest pielęgniarki

W pewnym momencie pani Margaret zabrakło już sił i oddechu do tego, żeby śpiewać dalej. Jednak Olivia się nie poddawała, była przy swojej pacjentce tak długo, jak trzeba było, śpiewała dla niej tyle, ile tylko mogła. Dzięki pielęgniarce umierającej kobiecie uśmiech ani razu nie zszedł z twarzy. W dziewięć dni po tym jak nagrano film, pani Margaret odeszła z tego świata.

— To było wzruszające i piękne obserwować, jak pielęgniarka opiekuje się swoim pacjentem w ten sposób — powiedział przyjaciel Margaret, jak cytuje go serwis Newsner Polska na filmiku.

To niezwykle piękny i poruszający gest, który pokazuje, jak bardzo może nam zależeć na drugiej osobie. Wzruszyliście się? Równie poruszające jest to, co napisał bezdomny w pewnym liściku do kobiety.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Pielęgniarka zaśpiewała dla umierającej kobiety.

pielęgniarka
fot. facebook.com/Newsner Polska

Nauczyła się słów jej ulubionej piosenki.

pielęgniarka
fot. facebook.com/Newsner Polska

Pacjentce uśmiech nie schodził z twarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagły akcja służb, chaos w polskim mieście. Są ofiary, dziesiątki osób ewakuowano
  2. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  3. Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem. Lekarze powiedzieli rodzicom, że mogą go zostawić
  4. Pożar na autostradzie A4. Trwa wielka akcja gaśnicza, na miejsce jadą służby ratunkowe, wszystko dzieje się właśnie teraz
  5. Kinga Duda poniżona przez żołnierza. Potraktował ją w okropny sposób, padły niesłychane zarzuty
  6. Czemu wyjmujemy z zup liście laurowe? Jest ważny powód

Źródło: facebook.com

 

Poprzedni artykułUczestniczka „Tańca z gwiazdami” wpadła w histerię. Nagle spojrzała w kamerę i zaczęła krzyczeć
Następny artykułBardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.