Pielęgniarka pokazała, jak po całym dniu noszenia maseczki wygląda jej twarz. To, co zobaczyła, zaraz po zakończeniu dyżuru było dramatyczne. Kobieta natychmiast trafiła na ostry dyżur. Okazało się, że jej twarz została chemicznie poparzona przez wielogodzinne chodzenie w maseczce. Ślady, które pozostały po oparzeniu mogą pozostać na jej twarzy do końca życia. 

Pielęgniarka pracująca w jednym z rosyjskich szpitali, Olga Ovinnikova, zanim zaczęła dyżur, standardowo założyła rękawiczki, maseczkę i strój ochronny. Już po chwili czuła nieprzyjemne pieczenie w okolicach twarzy, jednak nie mogła pozbyć się maseczki, ponieważ zabraniały tego szpitalne przepisy. Po wielogodzinnej zmianie okazało się, że na jej twarzy doszło do oparzeń chemicznych II stopnia. 

Pielęgniarka przez maseczkę poparzyła twarz 

Olga Ovinnikova to pielęgniarka pracująca w jednym z rosyjskich szpitali. Od momentu wybuchu epidemii koronawirusa maseczka jest nieodłącznym elementem jej stroju nie tylko, kiedy musi wykonać jakiś zabieg. Pewnego dnia, zanim rozpoczęła swoją zmianę w szpitalu, przeprowadziła codzienną rutynę. Po chwili poczuła dotkliwe pieczenie, w miejscach, gdzie twarzy dotykała maseczka. Kobieta wtedy nie wiedziała, co właśnie dzieje się z jej twarzą.

Po całodniowej zmianie, kiedy zdjęła maseczkę, zobaczyła na swojej twarzy wielkie, czerwone plamy. Natychmiast trafiła na ostry dyżur. Okazało się, że środki chemiczne, jakimi dezynfekowano już wcześniej używane maseczki, były tak silne, że poparzyły chemicznie twarz kobiety. 

  1. Wielkie zmiany w emeryturach. Już od lipca można skorzystać, jest jeden warunek
  2. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków
  3. Lech Wałęsa zaliczył gigantyczną wpadkę. Zrobiono mu właśnie zdjęcia z wizyty u fryzjera, złamano wszystkie zasady

Pielęgniarka trafiła na ostry dyżur

Obrażenia, które pojawiły się na twarzy pielęgniarki, wymagały natychmiastowej interwencji lekarza. Jak podaje mirror.co.uk w rosyjskim szpitalu, tak jak w wielu innych miejscach na świecie brakuje środków ochrony. W takiej sytuacji pracownicy szpitala są zmuszeni do powtórnego użycia maseczek, które uprzednio są dezynfekowane silnymi środkami chemicznymi. 

Jak się okazuje, te środki nie tylko likwidują źródła kontaminacji, ale silnie wpływają na ludzką skórę. Na szczęście pielęgniarka niezwłocznie trafiła pod opiekę odpowiednich lekarzy. Ostatnie miesiące są dla służby zdrowia na całym świecie bardzo trudne. Medycy w ferworze walki o życie drugiego człowieka, wszelkie niedogodności odkładają na bok. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

pielęgniarka
Screen twitter.com/
Visão TV

Olga Ovinnikova poparzyła chemicznie twarz, po tym jak cały dzień chodziła w zdezynfekowanej maseczce. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  2. Martyna Wojciechowska ma drugie oblicze. Wielu fanów nawet nie wiedziało
  3. Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianego aktora. Jego życie prywatne było fascynujące
  4. Czwarta tajemnica fatimska. Przepowiednia, która odbiera mowę
  5. Staruszka znalazła w Biedronce portfel z ogromną sumą. Cel, na który były przeznaczone pieniądze przyprawia o dreszcze
  6. Danuta Holecka „nie da się zastraszyć”. Ostatnie wydanie Wiadomości TVP przekroczyło kolejną granicę

Źródło: radiozet.pl, mirror.co.uk

Poprzedni artykułNastolatek znany z lubianego serialu nie żyje. Mama zdradziła smutne okoliczności śmierci
Następny artykułPamiętacie? Każdy marzył o podobnym magicznym urządzeniu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.