Lelum.pl

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 01.04.2020. n/z Napis ZUS i pieniadze.

Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP

15 Lutego 2020

Autor tekstu:

Karina Sulich

Pieniądze, jakie zarabiają gwiazdy polskiego show-biznesu, potrafią przyprawić o zawrót głowy. Koniec telewizyjnej kariery wcale nie musi oznaczać gorszego życia. Monika Zamachowska zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP. Ile zarabia?

Pieniądze, jakie zarabiają gwiazdy polskiego show-biznesu, potrafią przyprawić o zawrót głowy. Koniec telewizyjnej kariery wcale nie musi oznaczać gorszego życia. Monika Zamachowska zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP. Ile zarabia?

Monika Zamachowska była prawdziwą gwiazdą Telewizji Polskiej. Kobieta przez lata występowała w roli prowadzącej programu Pytanie na Śniadanie, a także dawnego, niezwykle lubianego show Europa da się lubić. Kiedy dziennikarka została zwolniona z pracy, w mediach zawrzało. Nikt się tego nie spodziewał. Czy Monika Zamachowska kończy swoją karierę? W jaki sposób utrzymuje się po odejściu z telewizji i jakie pieniądze zarabia? Można się zdziwić.

Jak zarabia Monika Zamachowska?

Monika Zamachowska zarabia pieniądze w dość niespodziewany sposób. Kiedy w zeszłym roku dziennikarka została zwolniona z TVP , a jej miejsce na kanapie porannego programu Pytanie na śniadanie zajęła młodsza koleżanka, nikt nie wierzył w to, co się dzieje.

Dziennikarka również nie kryła żalu do stacji i po zakończeniu swojej kariery udzieliła wielu wywiadów, w których przyznała, że pieniądze, które zarabia się w telewizji, wcale nie są tak duże, jak wszystkim mogłoby się wydawać. Podkreślała, że czasy, w których pensje wynosiły 30 czy 40 tysięcy już dawno minęły. Choć gwiazda najlepiej czuje się w telewizji publicznej, na chwilę obecną musiała znaleźć inne źródło utrzymania. Co robi?

Monika Zamachowska po odejściu z TVP zarabia na swoich kanałach społecznościowych. Czy to oznacza, że dziennikarka postanowiła przebranżowić się na influencerkę? Kwoty, jakie oferują reklamodawcy, łącznie dają całkiem pokaźną sumę.

Nigdy nie skarżyłam się na brak pieniędzy, ani na ich nadmiar. Żyję jak wszyscy. Pracuję od 18. roku życia i póki Bozia daje zdrowie, mam nadzieję, że niczego nam nie zabraknie – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Rewią.

Ile zarabia Monika Zamachowska?

Monika Zamachowska zarabia całkiem niemałe pieniądze. Kobieta stała się twarzą wielu marek z naprawdę różnorodnych branż. Wśród firm, z którymi współpracuje gwiazda, znalazły się projekty nieruchomości, kliniki medycyny estetycznej, polskie kosmetyki czy ośrodki wypoczynkowe. Okazuje się, że za znaną twarz reklamodawcy są w stanie zapłacić naprawdę sporo.

SuperExpress dowiedział się, że jedna z firm, na sam początek zaproponowała Monice Zamachowskiej 20 tysięcy złotych. Wygląda na to, że praca w social mediach może okazać się bardziej opłacalna niż ta w telewizji. Pamiętajmy, że tylko za jeden post można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pieniądze

Monika Zamachowska ma teraz bardzo dużo czasu dla rodziny. Ostatnio wybrała się z synem na narty.

pieniądze

Święta na Malcie i liczne wyjazdy świadczą o tym, że pieniądze, jakie zarabia gwiazda, nie należą do najgorszych.

pieniądze

Państwo Zamachowcy wyglądają na niezwykle szczęśliwych. Bardzo nas to cieszy.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: pomponik.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >
Karina Sulich

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]