Pieniądze, jakie zarabiają gwiazdy polskiego show-biznesu, potrafią przyprawić o zawrót głowy. Koniec telewizyjnej kariery wcale nie musi oznaczać gorszego życia. Monika Zamachowska zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP. Ile zarabia? 

Monika Zamachowska była prawdziwą gwiazdą Telewizji Polskiej. Kobieta przez lata występowała w roli prowadzącej programu Pytanie na Śniadanie, a także dawnego, niezwykle lubianego show Europa da się lubić. Kiedy dziennikarka została zwolniona z pracy, w mediach zawrzało. Nikt się tego nie spodziewał. Czy Monika Zamachowska kończy swoją karierę? W jaki sposób utrzymuje się po odejściu z telewizji i jakie pieniądze zarabia? Można się zdziwić. 

Jak zarabia Monika Zamachowska?

Monika Zamachowska zarabia pieniądze w dość niespodziewany sposób. Kiedy w zeszłym roku dziennikarka została zwolniona z TVP, a jej miejsce na kanapie porannego programu Pytanie na śniadanie zajęła młodsza koleżanka, nikt nie wierzył w to, co się dzieje. 

Dziennikarka również nie kryła żalu do stacji i po zakończeniu swojej kariery udzieliła wielu wywiadów, w których przyznała, że pieniądze, które zarabia się w telewizji, wcale nie są tak duże, jak wszystkim mogłoby się wydawać. Podkreślała, że czasy, w których pensje wynosiły 30 czy 40 tysięcy już dawno minęły. Choć gwiazda najlepiej czuje się w telewizji publicznej, na chwilę obecną musiała znaleźć inne źródło utrzymania. Co robi?

Monika Zamachowska po odejściu z TVP zarabia na swoich kanałach społecznościowych. Czy to oznacza, że dziennikarka postanowiła przebranżowić się na influencerkę? Kwoty, jakie oferują reklamodawcy, łącznie dają całkiem pokaźną sumę.

Nigdy nie skarżyłam się na brak pieniędzy, ani na ich nadmiar. Żyję jak wszyscy. Pracuję od 18. roku życia i póki Bozia daje zdrowie, mam nadzieję, że niczego nam nie zabraknie – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Rewią.

  1. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę

Ile zarabia Monika Zamachowska?

Monika Zamachowska zarabia całkiem niemałe pieniądze. Kobieta stała się twarzą wielu marek z naprawdę różnorodnych branż. Wśród firm, z którymi współpracuje gwiazda, znalazły się projekty nieruchomości, kliniki medycyny estetycznej, polskie kosmetyki czy ośrodki wypoczynkowe. Okazuje się, że za znaną twarz reklamodawcy są w stanie zapłacić naprawdę sporo. 

SuperExpress dowiedział się, że jedna z firm, na sam początek zaproponowała Monice Zamachowskiej 20 tysięcy złotych. Wygląda na to, że praca w social mediach może okazać się bardziej opłacalna niż ta w telewizji. Pamiętajmy, że tylko za jeden post można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pieniądze
instagram.com/monikazamachowska

Monika Zamachowska ma teraz bardzo dużo czasu dla rodziny. Ostatnio wybrała się z synem na narty. 

pieniądze
instagram.com/monikazamachowska

Święta na Malcie i liczne wyjazdy świadczą o tym, że pieniądze, jakie zarabia gwiazda, nie należą do najgorszych. 

pieniądze
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Państwo Zamachowcy wyglądają na niezwykle szczęśliwych. Bardzo nas to cieszy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne
  4. Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę
  5. Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułTeściowa nie ufała zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-latką
Następny artykułByli szczęśliwi, że jadą na urlop. Podczas kontroli na lotnisku okazało się, że w walizce jest pasażer
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.