Pieniądze szczęścia nie dają. Przystojny milioner, który na swoim koncie ma pasmo sukcesów, wciąż nie odnalazł miłości życia. Mężczyzna ponawia poszukiwania i dokładnie wie, czego oczekuje od swojej przyszłej żony. Jaki szereg wymagań musi spełniać idealna kandydatka? 
 
Choć za pieniądze można kupić niemal wszystkie przyjemności świata, okazuje się, że bez odpowiedniej osoby przy swoim boku nie osiągniemy pełni szczęścia. Do takich wniosków doszedł pewien milioner, który właśnie szuka żony. Mężczyzna dobrze wie, czego oczekuje od swojej życiowej partnerki. Ile z nas spełnia jego wymagania? 

Pieniądze ważniejsze od miłości

Pieniądze ważniejsze od miłości. Tak, przez długi czas było w przypadku milionera z Anglii. 41-letni Andy Scott przyznaje, że przez całe swoje życie był poślubiony sukcesowi. Mężczyzna, który na swoim koncie ma 26 milionów funtów, czyli około 133 miliony złotych, uznał, że najwyższa pora pomyśleć o żonie i dzieciach. Co stało mu na przeszkodzie do znalezienia prawdziwej miłości?

Andy Scott, brytyjski przedsiębiorca i biznesmen, nie ma szczęścia w miłości. Mężczyzna przez dwa lata spotykał się z wokalistką Atomic Kitten, Liz McClaron, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Od tego czasu 41-latek nie związał się z nikim na poważnie i wygląda na to, że postanowił skończyć z braniem w ciemno. Milioner dobrze wie, czego oczekuje od swojej przyszłej żony. Czy ta lista wymagań jest realna?

  1. Kasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
  2. Smutne wieści, już nie zobaczymy Agnieszki Woźniak-Starak. Zdecydowała się na radykalny krok

Milioner szuka żony

Milioner szuka żony i wcale się z tym nie kryje. Andy Scott podzielił się swoją historią z portalem MailOnline, gdzie dokładnie opisał swoje wymagania. Jaka powinna być jego idealna życiowa partnerka? 

Według mężczyzny kandydatka na jego żonę musi być inteligentna, nie traktować życia zbyt poważnie, a także móc pochwalić się osiągnięciami. Milioner uwielbia żeglować po Morzu Śródziemnym, gdzie spędza niemal całe wakacje, natomiast zimą udaje się w Alpy, dlatego też od swojej przyszłej żony oczekuje, by dotrzymywała mu w tym kroku. Kobieta musi więc potrafić obyć się bez telefonu, a także być aktywna fizycznie. Scott ćwiczy pięć razy w tygodniu i nie wyobraża sobie, by jego wybranka nie była atrakcyjną osobą. 

Żona milionera musi być zaradna i nie bać się wziąć do pracy. Powinna też odnajdywać się w towarzystwie gwiazd jak i zabaw na plaży. Mężczyzna chce założyć rodzinę. Jego zdaniem macierzyństwo nie powinno być dla kobiety całym światem, a jego życiowa partnerka ma nadal z nim podróżować i imprezować. Co najważniejsze, kobieta musi być niezależna finansowo. Pieniądze to nie wszystko, lecz milioner nie ma zamiaru nikogo sponsorować. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pieniądze
Andy Scott, Twitter

Andy Scott to 41-letni milioner. 

pieniądze
Andy Scott, Twitter

Mężczyzna przekonał się, że pieniądze to nie wszystko. 

pieniądze
Andy Scott, Twitter

Teraz bogacz szuka żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. „Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji”
  2. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
  3. Opiekunka w żłobku bezkarnie robiła dzieciom krzywdę. Wszystko ujawnił monitoring
  4. Nastolatka prawie straciła palce przez swój niezdrowy nawyk. Zmaga się z nim prawie 30% populacji
  5. Tata dla żartu naśladuje zdjęcia swojej córki. Ma już 2 razy więcej obserwujących od niej
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułNastolatka z ”The Voice Kids” jest nieuleczalnie chora. Choroba nie oszczędziła też jej siostry
Następny artykułZrobiła sobie zdjęcie i wysłała znajomym. Jeden szczegół ich zmroził, nie była sama
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.