Pieniądze to ważna rzecz w życiu każdego z nas, nie ma się co oszukiwać. Nawet jeśli uważamy, że nie dają szczęścia, to od ich posiadania często zależy nasze zdrowie, komfort i bezpieczeństwo. Są kobiety, które polegają na mężach, w kwestii ich zdobywania. Te miliarderka jest jedną z nich — i uczy inne kobiety, jak wyglądać, żeby żyć tak jak ona. 

Obracająca się w kręgach londyńskich bogaczy Anna Bey ma kontrowersyjne poglądy na to, jak powinny wyglądać nasze życia. Swoich metod służących do zdobywania bogatych mężczyzn uczy poprzez swój projekt ‚Szkoła dostatku’. Przekonuje, że wie, w jaki sposób powinna wyglądać i zachowywać się kobieta, by zdobyć męża, który zarabia porządne pieniądze.

Jak zostać żoną milionera?

Według Anny Bey, istnieje dekalog zasad, którego powinna przestrzegać elegancka kobieta. Powinna ona ubierać się w odpowiedni sposób — to znaczy, nieprzesadny, nienacechowany seksualnie, a także dbać o siebie to znaczy — o swój makijaż, włosy, paznokcie. 

pieniądze
instagram.com/schoolofaffluence

Kobieta uważa, że powinniśmy wrócić do dawnego sposobu życia.

Jak mówi żona milionera, ważna jest również postura. Na swoich zdjęciach na Instagramie, kobieta jest zawsze uśmiechnięta, wyprostowana, siedzi z gracją. Tego jej z pewnością nie można odmówić. Uśmiechnięta blondynka z długimi włosami, ubrana w trochę w stylu lat 50. — z pewnością mężczyźni, którzy mają pieniądze, szaleją za kimś takim. 

Mężczyzna ma jedno zadanie — zarabiać pieniądze

Poglądy Anny Bey są bardzo kontrowersyjne. Kobieta wyraża żal, że coraz bardziej zmieniają się zasady, na jakich funkcjonuje nasze społeczeństwo. Jej zdaniem, powinniśmy wrócić do czasów, kiedy to rolą mężczyzny było zarabiać. Według niej kobiety spędzają dużo więcej czasu, zajmując się swoją prezencją i powinny za to zostać wynagrodzone. 

Bey twierdzi również, że mężczyźni są neurologiczne niezdolni do zajmowania się dziećmi i domem, więc kobiety powinny właśnie temu poświęcać swoje życia. Oczywiście, jej niepotwierdzone w żaden sposób naukowo opinie nieustannie spotykają się z żywą reakcją w mediach społecznościowych. Większość osób jest zdania, że kobieta bardzo się myli. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pieniądze
instagram.com/schoolofaffluence

Kobieta otacza się najbogatszymi ludźmi.

pieniądze
instagram.com/schoolofaffluence

Uczy inne kobiety, jak zdobyć bogatego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Świąteczne filmy na Netfliksie. TOP 10 filmów, dzięki którym poczujesz magię Świąt już dziś
  3. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach dowiedziała się prawdy
  4. Włożył czosnek pod poduszkę. Po dwóch tygodniach jego życie zmieniło się o 180 stopni
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykuł19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
Następny artykułWnuczka Elvisa Presleya wygląda identycznie jak dziadek. Kobieta ma 30 lat i jest znaną aktorką
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego