Pieniądze potrafią doprowadzić niektórych ludzi do obłędu. Ich czyny, dyktowane chęcią wzbogacenia się, niekiedy wydają się absurdalne. Tak też było w przypadku tej kobiety, która wyłudzała pieniądze od różnych fundacji, twierdząc, że jej dziecko jest poważnie chore. Matka przy okazji wmawiała swojej córce, że cierpi na bardzo wiele nieuleczalnych zaburzeń. W rzeczywistości dziewczynka była zdrowa.

Dee Dee Blanchard z kilku nie do końca jasnych przyczyn wmawiała, zarówno otoczeniu, jak i własnej córce, Gypsy Rose, że ta jest nieuleczalnie chora. Kobieta tuszowała prawdziwy wiek dziewczynki, żeby wszyscy myśleli, że jest ona o wiele młodsza niż w rzeczywistości. Ponadto wmawiała jej różne upośledzenia, zarówno umysłowe, jak i fizyczne. Jednym z powodów jej zachowania bez wątpienia były pieniądze, które otrzymywała na chore dziecko. Innym prawdopodobnie zaburzenie psychiczne, przez które wmawiała światu, że jej dziecko jest chore. 

Matka wyłudzała pieniądze z fundacji i alimentów

Dee Dee potrafiła stworzyć wokół siebie i swojej córki bardzo wiarygodną otoczkę, sąsiedzi i znajomi byli przekonani, że kobieta poświęca życie na opiekę nad poważnie chorą córką. Matka kazała Gypsy Rose udawać niepełnosprawność umysłową, faszerowała córkę lekami, zmuszała do poruszania się na wózku. Chodziła z nią po lekarzach i przeprowadzała niepotrzebne operacje, aby tylko bardziej uwiarygodnić swoje kłamstwa.

Kobiety otrzymywały publiczne pieniądze, ze względu na wyimaginowane choroby Gypsy Rose, a także alimenty od jej ojca, który ułożył sobie ponownie życie. Matka ciągle wmawiała wszystkim, że córka jest nieuleczalnie chora, była w stanie zrobić bardzo wiele, aby tylko każdy uwierzył w jej chorą historię.

Dramatyczny koniec

Po wielu latach cierpienia, upokorzeń, a także, jak się później okazało, przemocy fizycznej, która stosowała Dee Dee, jej córka miała dość. Matka kontrolowała życie dziewczyny na każdym kroku. Gypsy Rose przeżyła piekło, kiedy Dee Dee dowiedziała się, że dziewczyna (Gypsy była już wówczas pełnoletnia, wbrew temu, co utrzymywała jej matka) poznała w Internecie chłopaka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Lata psychicznego i fizycznego znęcania się nad dziewczyną, popchnęły Gypsy Rose ku bardzo przykremu finałowi. Wraz ze swoim zapoznanym w sieci chłopakiem zamordowali matkę dziewczyny. Zbrodni dokonał on, podczas gdy córka jedynie pomagała. Następnie uciekli z miasta, aby potem opublikować na Facebooku post, umożliwiający policji odnalezienie ciała zamordowanej Dee Dee.

Gypsy Rose została skazana na 10 lat pozbawienia wolności, jej chłopak zaś na karę dożywocia. Dziewczyna przyznaje, że tak naprawdę nie chciała zabijać własnej matki, ale jednocześnie miała już dość bycia ofiarą przemocy z jej strony. Historia Gypsy Rose i jej matki jest bardzo mroczna i pokazuje, jak może skończyć się długotrwałe i dotkliwe znęcanie się nad dzieckiem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pieniądze
fot. screen: youtube.com Dr. Phil

Matka zmuszała dziewczynę do poruszania się na wózku, pomimo tego, że Gypsy Rose nie miała trudności z chodzeniem.

pieniądze
fot. screen: youtube.com Dr. Phil

Dee Dee znęcała się nad córką, chociaż umiejętnie to ukrywała!

pieniadze
fot. screen: youtube.com Nicki Swift

Wszyscy dookoła myśleli, że dziewczynka rzeczywiście jest chora.

pieniądze
fot. screen: youtube.com Nicki Swift

Dziewczyna nigdy nie cierpiała na żadną poważną chorobę!

Gypsy Rose tak naprawdę nigdy nie miała normalnego życia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  2. Mama powiedziała, że jej synek spadł w przepaść. Prawda okazała się niewyobrażalnie gorsza
  3. Edyta Herbuś podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina się powiększyła
  4. Test ciążowy powtarzała 7 razy. Dopiero potem lekarze odkryli prawdę, która okazała się straszna
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Źródło: pl.wikipedia.org

Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.