Pierścionek, który pewna kobieta znalazła za wycieraczką samochodu, mógł doprowadzić do prawdziwej tragedii. Jeśli kiedykolwiek natkniesz się na taki podarunek, pod żadnym pozorem go nie ruszaj. To znak, że jesteś na celowniku niebezpiecznych ludzi. Czym prędzej uciekaj.

Nie jest tajemnicą, że niebezpieczeństwo czyha na nas niemalże na każdym kroku. Okazuje się, że niekiedy nawet drobne podarunki, które znajdujemy za wycieraczką własnego auta, mogą być zwiastunem tragedii. Pamiętając, że ostrożności nigdy za wiele, pod żadnym pozorem nie powinniśmy przyjmować, ani zwracać uwagi na pozostawione w ten sposób datki. Nie każdy ma wobec nas dobre zamiary.

Pierścionek dostrzegła za wycieraczką auta

Sony Nguyen z Wisconsin w Stanach Zjednoczonych, jakiś czas temu udała się na zakupy do supermarketu. Kiedy wracała na parkingu, dostrzegła podejrzaną sytuację, która dała jej do myślenia. Mimo tego, że wokół było mnóstwo innych miejsc parkingowych, właściciel czarnego SUV-a, zdecydował się zaparkować auto tuż obok niej.

Matka czwórki wspaniałych dzieci rozejrzała się dookoła, ale nikogo nie dostrzegła. Przerażona wsiadła do samochodu i natychmiast odjechała. Dopiero po jakimś czasie dostrzegła, że za wycieraczką znajduje się niewielki przedmiot, szczelnie zapakowany w przezroczystą folijkę. Strach nie pozwolił jej jednak zweryfikować od razu jego zawartości. Zdecydowała, że zajmie się tym zaraz po powrocie do mieszkania. Tam czekała na nią córka Savannah.

Co oznacza pierścionek za wycieraczką samochodu?

Kiedy dziewczyna zobaczyła niespodziankę, wpadła w osłupienie. W foliowym woreczku znajdował się pierścionek z pokaźnym czerwonym oczkiem. Dołączona była do niego karteczka.

-Darmowy srebrny pierścionek od jubilera Kaya– widniał napis.

Dziewczyna natychmiast podzieliła się w sieci wstrząsającym doświadczeniem, którego doświadczyła jej mama.

Tak właśnie dochodzi do porwań ludzi. Zapewne przestępcy obserwowali moją mamę, gdy wysiadała z auta, a później położyli na szybie pierścionek. Kto wie, co by się stało, gdyby sprawdziła, co znajduje się za wycieraczką- napisała.

Okazuje się, że jest to bardzo popularna sztuczka stosowana przez porywaczy. W dzisiejszych czasach zachowanie czujności powinno być priorytetem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierścionek
facebook.com

Pierścionek pozostawiony za wycieraczką jest zwiastunem kłopotów.

Córka
facebook.com

Życie kobiety było zagrożone.

Pierścionek
pixabay.com @RJA1988

Całe szczęście w porę weszła do auta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  3. Mąż zaproponował żonie trójkąt. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
  4. Syn spędził w szpitalu większość życia. Maluch przechodził poważne operacje, chociaż ich nie potrzebował
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.