Pierścionek, który kobieta kupiła na pchlim targu kosztował 13 dolarów. Wyglądał bardzo drogo, więc przez 30 lat nie zdejmowała go praktycznie z palca. Okazało się, że ta biżuteria skrywała pewną tajemnicę!

Biżuteria kupiona na pchlim targu może mieć większą wartość, niż sobie wyobrażamy. Ta Brytyjka nie myślała, że w momencie kiedy zakupi tam pierścionek, odmieni się jej dotychczasowe życie.

Pierścionek został kupiony na bazarku

Pewnego dnia kobieta wybrała się na bazar. Kiedy przechodziła między straganami, jej oko przykuł pewien pierścionek. Kosztował tylko 13 dolarów, więc Brytyjka długo nie zastanawiając się, postanowiła go sobie sprawić. Pierścionek nosiła przez ponad 30 lat, nie mając pojęcia, jaka jest jego prawdziwa wartość. 

pierścionek
fot. Screen youtube.com,
On Demand News

Trzeba przyznać, że pierścionek wyglądał naprawdę drogo. Całkowicie różnił się od tanich błyskotek, które można zakupić za grosze. Biżuteria robiła ogromne wrażenie na wszystkich dookoła. Kobieta postanowiła więc, że pójdzie do jubilera i dowie się ile tak naprawdę jest wart. 

Biżuteria była naprawdę wartościowa

To, czego dowiedziała się kobieta u jubilera, wbiło ją w podłogę. Okazało się, że pierścionek jest wart prawie pół miliona dolarów. Cacko trafiło od razu do Jessiki Wyndham, która jest dyrektorką londyńskiego działu biżuterii Sotheby’s. Kobieta wyjaśniła, że w takim przypadku bardzo łatwo o pomyłkę. Powodem był bardzo dziwny kształt kamienia, a także fakt, że osadzony został w XIX wiecznym srebrze, które z biegiem czasu zmieniło kolor. 

Pierścień został przetestowany w Gemological Institute of America, gdzie wyceniono go na kwotę od 325 000 do 456 000 dolarów. Ten diament ukrywał swoją prawdziwą wartość w otoczeniu starego, pordzewiałego srebra!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. Screen youtube.com,
On Demand News

Kobieta nie spodziewała się, że pierścionek kupiony na pchlim targu może kosztować fortunę.

pierścionek
fot. Screen youtube.com,
On Demand News

Trzeba przyznać, że jest naprawdę przepiękny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Kosmetyczne koszmary, czyli nieudane zabiegi sztucznych rzęs. Strzeżcie się pseudostylistek [GALERIA]
  3. Chłopiec po raz pierwszy zobaczył kuzynki bliźniaczki. Jego reakcja zdradza więcej niż tysiąc słów
  4. Ośmiolatka była codziennie odwiedzana przez obcego mężczyznę. Gdy raz nie otworzyła mu drzwi, poznał całą prawdę
  5. 35-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie po porodzie. Zdradziła, co się dzieje z ich nowo narodzoną córką

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułRafał Maserak zostanie ojcem. Małgorzata Lis, ukochana gwiazdora TzG jest w ciąży
Następny artykułMyślała, że jej dziecko puszcza bańki. Lekarz podczas badania usg przekazał jej druzgocącą prawdę
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.