Pierścionek zaręczynowy, którym świeżo upieczona narzeczona podzieliła się na swoim Facebooku, wywołał w sieci ogromne oburzenie Internautów. Jakby tego było mało czujni obserwatorzy na zdjęciu wrzuconym przez kobietę dostrzegli jeszcze gorszy szczegół! Prześmiewcze komentarze ciągnęły się w nieskończoność.

Zaręczyny są jednym z tych momentów, które w pamięci kobiety pozostaje na długie lata. To zupełnie zrozumiałe, że dumne narzeczone swoim ogromnym szczęściem pragną dzielić się z innymi ludzi. Właśnie dlatego zdjęcia pierścionka zaręczynowego tak chętnie pokazują na swoich social mediach. Ta kobieta z pewnością szybko pożałowała swojej decyzji!

Pierścionek zaręczynowy wywołał oburzenie

Narzeczona zdjęciem pierścionka podzieliła się na jednej z grup na Facebooku. Reakcja ze strony Internautów przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Nie chodzi tu jednak o niekończące się gratulacje czy salwy zachwytu nad wielkością kamienia.

Pierścionek zaręczynowy
unsplash.com @brunocervera

Pierścionek zaręczynowy wywołał w sieci poruszenie. 

Przyszła panna młoda pokazała swój niezwykły pierścień z muszelką. Jak możemy domyślać w chwili zaręczyn, przebywała wraz z ukochanym na wakacjach, a krajobraz rajskiej plaży w tle jest tego najlepszym dowodem. Internauci na zdjęciu niemalże natychmiast dostrzegli szczegół obok, którego nie potrafili przejść obojętnie.

Lawinę szyderczych komentarzy wywołały paznokcie kobiety. Wszystko wskazuje na to, że nałożyła na nie zbyt dużo warstw lakieru hybrydowego, a efekt pozostawia wiele do życzenia!

Internauci byli bezlitośni

Kadr prezentujący pierścionek zaręczynowy w mgnieniu oka obiegł całą sieć, a osoby, które na niego natrafiły, ochoczo wyrażały swoje opinie.

– Pierścionek jest okropny, ale paznokcie jeszcze gorsze – napisała jedna z Internautek. 

Plaża, piękne widoki, wakacje… jak widać ktoś tu jest naprawdę bogaty. Szkoda tylko, że nie stać jej na wizytę w salonie kosmetycznym – dodała następna.

– Ohydne. Współczuję jej narzeczonemu – spuentowała ostatnia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierścionek zaręczynowy
facebook.com

Internauci komentowali paznokcie kobiety. 

Pierścionek zaręczynowy
facebook.com

Podobne sytuacje mają miejsce bardzo często!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Zabroniła swoim dzieciom korzystania ze smartfonów. 7 miesięcy później zrobiła im zdjęcie, nikt ich nie poznał
  3. Legendarna piosenkarka stanie przed sądem. Jej wierny fan oskarżył ją o absurdalną rzecz
  4. Ojczym był traktowany jak bankomat przez córkę swojej żony. W dniu jej ślubu postanowił się zemścić
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułJak się ubrać do zdjęcia CV? Psychologia kolorów naprawdę działa
Następny artykułRodzina Anny Przybylskiej wspiera byłą partnerkę Jarosława Bieniuka. „Wierzymy, że przyszli rodzice osiągną kompromis”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.