Pierścionek zaręczynowy, który chcemy wam dziś zaprezentować, wywołał w sieci lawinę komentarzy. Gdy dumny narzeczony pokazał własnoręcznie wykonany pierścionek, internauci zaczęli współczuć wybrance. Powodem jest wygląd pierścionka, który rzekomo pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Czy są wśród nas panie, które nie ucieszyłyby się z własnoręcznie wykonanego prezentu od swojego faceta? Tak właśnie myślałyśmy. Jednak fakt, że może być nim pierścionek zaręczynowy…jest nieco zaskakujący. Szczególnie kiedy śmieją się z niego miliony Internautów, a wyrazom współczucia nie ma końca.

Pierścionek zaręczynowy wywołał lawinę komentarzy 

Kiedy mężczyzna postanowił pochwalić się wykonanym przez siebie prezentem, w sieci zawrzało. Obserwatorzy nie mogli uwierzyć, w to, co właśnie zobaczyli. 

 

Musicie wiedzieć, że jeden z użytkowników serwisu reddit.com zaprezentował pierścionek, który własnoręcznie wykonał dla swojej ukochanej. Dziewczyna jest dla niego całym światem i wie, że to z nią chce spędzić resztę życia. W związku z tym zasługuje na wyjątkowy prezent, który z dumną nosić będzie na palcu do końca życia!

Ne ulega wątpliwości, że liczył na pochwały i słowa wdzięczności. W końcu taki talent jubilerski nie zdarza się codziennie. Nie bez przyczyny udostępnił w sieci cały proces twórczy swojego dzieła. Niestety, tym razem coś poszło nie tak… Sami zobaczcie efekty na końcu artykułu.

Poerścioenk zaręczynowy
imgur.com

Pierścionek zaręczynowy? Jego tworzenie to żmudna i wieloetapowa praca! Od tego się zaczęło…

Własnoręczne wykonane prezenty to przeżytek?

Oczywiście, że nie. Nie ma nic lepszego niż prezenty zrobione i wręczone prosto z serca.
Możemy mieć jedynie nadzieję, że kobieta doceniła starania swojego ukochanego i bez chwili wahania zgodziła się. Koniecznie dajcie nam znać, co wy sądzicie o takim prezencie. My, mimo wszystko jesteśmy zachwyceni pomysłowością i kreatywnością mężczyzny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierścionek zaręczynowy
imagur.com

 

Następnie przyszła na diamenty!

Pierścionek zaręczynowy
imagur.com

A tak prezentowała się całość. Naszym zdaniem wcale nie tak źle!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem

 

Poprzedni artykułJamnik skrzyżował się z Golden Retrieverem. Ich szczeniak wygląda bardzo dziwnie, ale i uroczo
Następny artykułJak ubrać się do Watykanu? Najważniejsze zasady, których musisz przestrzegać
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.