Pewna blogerka przeżywa prawdziwy dramat. Jej piersi stały się obiektem kpin internautów, którzy zauważyli, że ich kształt niewiele wspólnego ma z naturalnym wyglądem kobiecego biustu.

Znana w Rosji blogerka przyznała bowiem, że po kilku latach od operacji, jej jedna z piersi przyjęła kwadratowy kształt. Całą sprawę opisała na Instagramie.

Implant nie jest uszkodzony, przemieścił się jednak w taki sposób, że moja pierś się odkształciła – wyznała Julia Debbagh na swoim Instagramie

Według kobiety, wina w całości stoi po stronie moskiewskiej kliniki, która musiała nieprawidłowo umieścić implant w jej ciele. Powinien on bowiem znajdować się pod mięśniem.

Nie jestem fanką ekstremalnych sportów, nie przybrałam ani nie straciłam na wadze, nie urodziłam też dziecka – tłumaczyła Debbagh

Kwadratowe piersi: szykuje się pozew

Jej piersi stały się obiektem kpin internautów. Od razu zauważyli oni, że pierś przyjęła kwadratowy kształt. Inni żartują, że kolejną pierś powinna zrobić trójkątną.

Kobieta chce pozwać klinikę, w której przeprowadziła operację. Jej prawnicy zapewniają ją, że może starać się nawet o milion rubli odszkodowania, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 60 tys. złotych. Klinika nie czuje się jednak winna z powodu problemów kobiety i zarzuca jej, że nieprawidłowo obchodziła się ze swoją piersią. Właściciele kliniki zaproponowali kobiecie korektę piersi przy kolejnej operacji. Blogerka oczywiście musiałaby za nią zapłacić. Jest ona jednak pewna, że znów będą cudowne.

Moje piersi będą ładniejsze niż kiedykolwiek – wierzy rosyjska blogerka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napalony goryl zbałamucił 5 mężczyzn. Przerażająca historia!
  2. Nowy związek Martyny Wojciechowskiej. Wiemy z kim się spotyka
  3. Selena Gomez ma nowego chłopaka. Dzieli ich 21 lat
  4. Śmierć córki polskiej aktorki 25 lat temu wstrząsnęła całym krajem. Tragiczny wypadek

źródło: Fakt.pl

ładowanie...

Zobacz również