Pierwsza Dama okazała się wystarczającym powodem, by Agnieszka Fitkau-Perepeczko po długiej nieobecności ponownie pojawiła się publicznie. Wdowa po Marku Perepeczce najprawdopodobniej tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na 18. edycji Choinek Jedynki z uśmiechem pozowały na wspólnych zdjęciach. Nie ulega wątpliwości, że kobieta była bardzo podekscytowana spotkaniem z małżonką Prezydenta.

Choinki Jedynki organizowane są na rzecz fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko i fundacji Wspólnota nadziei. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła żona prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W akcję tę od kilku lat chętnie włączają się artyści, sportowcy i celebryci. W tym roku swój udział potwierdziła sama Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która całkowicie zniknęła z mediów.

Pierwsza Dama chętnie pozowała do zdjęć

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zupełnie zniknęła z mediów i na dobre wyemigrowała z Polski. Serce 77-latki skradła Australia i to właśnie tam zdecydowała się zamieszkać.

Pierwsza Dama
instagram.com @prezydent_pl

Pierwsza dama objęła honorowy patronat nad wydarzeniem. 

Jak sama przyznaje jej serce już zawsze będzie blisko Polski, a często powroty do kraju są dla niej czystą przyjemnością. To też idealna okazja, by pokazać się na salonach, na których niegdyś tak chętnie bywała. Ostatnio była jednym z gości, którzy pojawili się na imprezie w ramach osiemnastej już odsłony Choinek Jedynki. Kobieta z ogromną dumą pozowała u boku Agaty Dudy. Nie ulega wątpliwości, że Perepeczko była naprawdę podekscytowana tym spotkaniem. Pozwoliła sobie nawet na złapanie prezydentowej za rękę.

Kto jeszcze pojawił sie na spotkaniu?

Na imprezie pojawiło się aż 30 wyjątkowych gości znanych z show- biznesu. Wśród gwiazd zgromadzonych w gmachu Polskiego Radia nie zabrakło Roksany Węgiel, Karola Strasburgera, Szymona Wydry, Sandry Kubickiej czy Joanna Racewicz.

Tematem przewodnim tradycyjnie już były Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia. Prace młodych artystów ocenią jurorzy, malarze w następującym składzie: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierwsza dama
instagram.com @agnieszkaperepeczko

Kobiety chętnie pozowały na wspólnych zdjęciach. 

Pierwsza dama
instagram.com @agnieszkaperepeczko

Agnieszka Perepeczko pojawiła się wśród zaproszonych gwiazd. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Polskie aktorki i aktorzy, którzy skończyli 90 lat. Mimo podeszłego wieku, wciąż zachwycają urodą i witalnością
  3. Nie żyje finalistka programu ”Top model”. Wypadła z okna wieżowca
  4. Co mówią o tobie twoje paznokcie? Ich kolor wiele zdradza!
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
 

 

 

Poprzedni artykułBabcia, która ma 79 lat i otworzyła lodziarnię. Marzenia nie mają daty ważnosci
Następny artykułMama usłyszała głośny huk. Pobiegła na miejsce i zobaczyła głowę synka, zamarła
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.