Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pierwsza Dama podzieliła się swoim noworocznym postanowieniem. Natychmiast zalała ją fala krytyki
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.01.2020 14:03

Pierwsza Dama podzieliła się swoim noworocznym postanowieniem. Natychmiast zalała ją fala krytyki

brat
instagram.com/prezydent_pl/

Pierwsza Dama swoją wypowiedzią wywołała falę krytyki i oburzenie internautów. Tym razem powodem było jej postanowienie noworoczne, którym podzieliła się w ostatnim czasie. Pomimo tego, że niebywale dobrotliwe i prostolinijne, nie wszystkim przypadło do gustu.

Jedno z najnowszych wyznań Melanii Trump w sieci wywołało istną burzę. Wszystko za sprawą postanowienia noworocznego, które wyjawiła Pierwsza Dama. Nie ulega wątpliwości, że Nowy Rok to dla większości z nas czas zmian i życiowych rewolucji. Nie po raz pierwszy jednak okazuje się, że o niektórych rzeczach lepiej jest nie mówić na głos.

Pierwsza Dama zdradziła postanowienie noworoczne

W trakcie jednej z ostatnich konferencji prasowych Pierwsza Dama USA zapytana została o swoje postanowienia, które zamierza wcielić w życie wraz z nadejściem nowego roku. W związku z tym, że odpowiedź z ust kobiety padła niemalże błyskawicznie, najprawdopodobniej nie zdążyła przemyśleć tego, co powiedziała.

Z uśmiechem na twarzy wyznała wówczas, że jej największym marzeniem jest… pokój na świecie. Pomimo tego, że mąż kobiety nie wypowiedział na głos swojego postanowienia, wyjawił rąbek tajemnicy. Jak sam przyznaje, chodzi o ważną kwestię dla USA.

Internauci byli bezlitośni

Wypowiedź kobiety sprawiła, że stanęła ona w ogniu krytyki. Niezadowoleni internauci swoją frustrację i oburzenie szczególnie chętnie wyrażali na Twitterze.

Pierwszej Damie zarzucono, że wypowiada się niczym uczestniczka konkursów piękności, a jej postanowienie jest raczej niewykonalne, patrząc na zachowanie Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie. Pomimo wszechogarniającego hejtu nieliczne jednostki stanęły w obronie Melanii, uważając, że najważniejsze są marzenia i pozytywne nastawienie do życia.

A wy co o tym myślicie? Koniecznie dajcie nam znać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierwsza Dama

Pierwsza Dama stanęła w ogniu krytyki.

Pierwsza Dama

Wszystko za sprawą postanowienia noworocznego.

Pierwsza Dama

Melania Trump pragnie pokoju na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  4. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  5. Michał Wiśniewski i „Ich Troje” wracają z nowym teledyskiem. Wokalistką znów została Justyna Majkowska
  6. Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie