Pierwsza Dama Ukrainy, u której zdiagnozowano koronawirusa, jak podało we wtorek biuro prezydenta, trafiła do szpitala w Kijowie. Niestety stan zdrowia Ołeny Zełenskiej uległ nagłemu pogorszeniu. Jak podaje polsatnews.pl, kobieta cierpi na obustronne pozaszpitalne wielosegmentowe zapalenie płuc o średnio ciężkim przebiegu. Jest pod ciągłą obserwacją lekarzy.
 
Pierwsza Dama Ukrainy trafiła do szpitala po tym, jak zdiagnozowano u niej Covid-19. Niepokojące doniesienia podało biuro prasowe Wołodymyra Zełenskiego.
 
 
Pierwsza Dama zarażona koronawirusem
 
Ołena Zełenska, Pierwsza Dama Ukrainy, została zarażona koronawirusem. Kobieta trafiła do szpitala po tym, jak wykryto u niej zakażenie koronawirusem. Z początku nie miała żadnych objawów choroby, niestety, sytuacja uległa zmianie.
 
Prezydent Ukrainy: koronawirus
 
W poniedziałek 15 czerwca przeprowadzono testy na koronawirusa u Wołodymyra Zełenskiego i dwojga dzieci pary prezydenckiej. Wszystkie dały negatywny wynik. Pierwsza Dama o tym, że jest zakażona koronawirusem, poinformowała w piątek, 12 czerwca. Ołena Zełenska była leczona ambulatoryjnie i nie miała żadnych objawów choroby. Niestety, jej stan zdrowia uległ pogorszeniu.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
pierwsza dama
@ZelenskyyUa, Twitter

Pierwsza Dama Ukrainy jest zakażona koronawirusem. Biuro prezydenta podało informacje o stanie jej zdrowia. 

ZOBACZ TEŻ:
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.