Pierwsza Dama, którą zdecydowana większość Polek i Polaków uznaje za najlepiej zapamiętaną, została zaprezentowana przez swoją córkę w mediach społecznościowych z czasów młodości. Czy bylibyście w stanie rozpoznać, kim są osoby na zdjęciu? Jeśli nie udało wam się rozgryźć zagadki informujemy, że fotografia przedstawia Jolantę Kwaśniewską w młodości, a w nosidełku odpoczywa malutka Aleksandra.

Zdjęcie zdobyło niesamowity rozgłos, a fani rozpływali się nad urodą żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Na fotografii widać, jak przyszła Pierwsza Dama ma długie ciemne włosy oraz czerwoną sukienkę. Komentarze pod zamieszczonym zdjęciem mówią same za siebie.

Pierwsza Dama w młodości

Wiele popularnych osób uwielbia zaskakiwać zdjęciami z młodości, a przy tym większość z nich robi niesamowicie duży rozgłos. Fani bardzo lubią dowiadywać się ciekawostek z przeszłości gwiazd, czy osób znanych, a zdjęcia z młodości, czy dzieciństwa to już prawdziwe hity.

Właśnie w taki sposób zaskoczyła swoich fanów popularna i bardzo szanowana była Pierwsza Dama Jolanta Kwaśniewska. W sieci pojawiło się zdjęcie z młodości żony byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego, jednak, co ciekawe nie zamieściła go sama zainteresowana, a jej córka Ola.

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej z okazji Dnia Matki, 26 maja 2018 roku. Fani wprost oniemieli patrząc na urodę Pani Jolanty. Wymowne komentarze są tego najlepszym dowodem.

– To jest Pani Jolanta? Nie poznałabym; Cudne zdjęcie; Nie poznałbym na tym zdjęciu pani Jolanty, a chodziliśmy do tego samego LO w Gdańsku; Ale mama jaka cudna! – czytamy w komentarzach.

  1. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  2. Jutro szykujcie się na kompletny paraliż. Punkt 16 wyjadą na ulice, chcą zablokować wszystko
  3. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie

Czym zajmuje się obecnie Jolanta Kwaśniewska?

Jolanta Kwaśniewska obecnie zajmuje się organizacjami i wsparciem wielu akcji charytatywnych, w tym m.in. fundacji Porozumienie bez barier. W jej ramach jakiś czas temu patronowała akcjom dekorowania oddziałów dziecięcych w szpitalach, a także organizacji wakacji dzieciom z ubogich rodzin.

Co więcej, była Pierwsza Dama bardzo aktywnie angażuje się w ruchy walczące o prawa kobiet i dzieci, przeciwdziałające narkomanii, a także wspierające osoby chore i niepełnosprawne.

Po utracie urzędu prezydenta przez jej małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego Jolanta postanowiła sprawdzić się w całkowicie innych rolach. W 2006 roku rozpoczęła swoją karierę, jako ekspert w programie pt. Lekcja stylu, prowadzonym przez Magdę Mołek.

Pod taką samą nazwą pojawiła się w 2009 roku książka byłej Pierwszej Damy. Dodatkowo swoją karierę poświęciła na wygłaszanie rad dotyczących odpowiedniego zachowania oraz dobrych manier, z których niejednokrotnie dała się poznać podczas prezydentury swojego męża.

Za co najbardziej lubicie Jolantę Kwaśniewską?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pierwsza Dama
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie swojej mamy oraz swoje, kiedy była dzieckiem.

Jolanta Kwaśniewska
fot. eastnews.pl/mkudelskiTRICOLORS

Pani Jolanta od wielu lat prezentuje się znakomicie, czego dowodem są jej doskonałe prezentacje podczas wielu wystąpień w mediach.

Jolanta Kwaśniewska
Fot. TRICOLORS/East News

Przez wiele lat angażuje się charytatywnie, oraz pisze książki.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Nowy rozkład jazdy PKP. Pociągi w Warszawie pojadą z innych stacji
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Uwaga: Masz dziecko? Czas się kończy, zostało tylko 9 dni. Ostatni moment, żeby otrzymać dodatek do 500 plus
  4. Jest deklaracja premiera, chodzi o dodatkowe niedziele handlowe. W grudniu zakupy Polek i Polaków mogą wyglądać inaczej
  5. Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
  6. Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
  7. Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułNa jaw wyszła cała prawda o Bandziorku z ”Chłopaków do wzięcia”. Jeszcze niedawno nikt nie miał pojęcia, jak dostał się do programu, teraz wszystko jest jasne
Następny artykułBurza pod zdjęciem Natalii Siwiec. Pokazała się w łazience, zupełnie bez ubrań
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl