Pierwsza miłość i towarzyszące jej emocje, uczucie pierwszych motylków w brzuchu oraz wypieki na twarzy, zostaną z nami już do końca życia. Każdy z nas musi przyznać, że bez względu na to, czy naszą pierwszą sympatię poznaliśmy w latach przedszkolnych, szkolnych, czy może później, takich rzeczy się nie zapomina. Dziś, 18 września, w Dzień Pierwszej Miłości mamy wyjątkową okazję, by uczcić to uczucie i udać się w sentymentalną podróż. 

Dziś Dzień Pierwszej Miłości. Choć dla niektórych może wydawać się to dość specyficzne święto, czasami warto wrócić myślami do dawnych lat i wspomnieć pierwszą sympatię. Może był nią kolega ze szkolnej ławki, a może niektórzy z was są z nią do dziś? Pamiętacie, kto pierwszy skradł wasze serce? Nie mamy do tego wątpliwości. Pierwszych motylków w brzuchu nie da się zapomnieć. 

Dzień Pierwszej Miłości

Choć niektórzy z nas o Dniu Pierwszej Miłości mogą słyszeć po raz pierwszy, to wyjątkowe święto jest z nami już od kilku ładnych lat, a zostało zainicjowane dokładnie w 2015 roku w Stanach Zjednoczonych, na cześć chwili, w której pokochaliśmy po raz pierwszy. 

I choć pierwsza miłość nie każdemu z nas może kojarzyć się dobrze, warto wybrać się w tę sentymentalną, niekiedy słodko-gorzką podróż i przypomnieć sobie emocje, jakie towarzyszyły nam przy pierwszym trzymaniu się za ręce, pocałunku, czy głębokim spojrzeniom w oczy. Czego nauczył nas nasz pierwszy związek? Co wynieśliśmy z tej relacji? Z pewnością, podczas tego krótkiego rachunku sumienia, na naszych twarzach zagości przynajmniej jeden uśmiech. 

Pamiętacie swoją pierwszą sympatię?

Co więcej, co z nami i tacy, których pierwsza sympatia jest tą ostatnią, a pierwsza miłość – jedyną. Lecz bez względu na to, czy nasz związek przetrwał, czy też nie, uczcijmy to wyjątkowe święto. Kto wie, może ten kolega ze szkolnej ławki właśnie dziś stanie nam na drodze? 

Czekamy na wsze historie o pierwszej miłości! Podzielcie się z nami swoją pierwszą sympatią i momentem, kiedy po raz pierwszy poczułyście te szalone motyli w brzuchu!

Poprzedni artykułCała Polska płacze, wspaniały polski sportowiec nie żyje. Miał tylko 49 lat
Następny artykułWstrząsające sceny, Viki Gabor zaatakowana, rzucili się na jej tatę. Dramat w rodzinie gwiazdy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.