Pierwsza Miłość przyniosła jej ogólnopolski rozgłos. Twórcy kultowego serialu Polsatu dostrzegli w uroczej blondynce potencjał i zaproponowali, by wcieliła się w rolę głównej bohaterki. Przez lata konsekwentnie trzymała się jednego wizerunku, nie zmieniając ani rozmiaru, ani nawet charakterystycznego uczesania. Teraz Aneta Zając schudła i zdecydowała się na wizytę u fryzjera. Gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę.

W Polsce jest niewiele aktorek, które cieszą się taką sympatią Polaków. Jako urocza i nieśmiała Marysia Domańska z serialu Pierwsza Miłość podbiła serca widzów już od pierwszego odcinka. Cały kraj kibicował gwieździe Polsatu, kiedy borykała się z kłopotami w życiu osobistym. Niedawno znowu zrobiło się o niej głośno — tym razem nie z powodu zawirowań uczuciowych, ale niespodziewanej metamorfozy. Jeszcze do niedawna artystka pozostawała wierna wizerunkowi z serialu. Teraz Aneta Zając schudła oraz pożegnała się ze swoim angielskim blondem i grzeczną grzywką. Czy ta decyzja wyszła jej na dobre? Fani nie mają najmniejszych wątpliwości. 

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę?

O metamorfozie Anety Zając zrobiło się głośno, kiedy aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie już w nowym wydaniu. Jeszcze do niedawna gwiazda serialu Pierwsza Miłość farbowała włosy na jasny blond, a charakterystycznym elementem jej wizerunku była grzywka. Jak wygląda teraz?

Gwiazda Polsatu zdecydowała się na spore zmiany. Przede wszystkim aktorka znacznie skróciła włosy, które teraz sięgają jej zaledwie do ramion. Tak ostre cięcie odjęło właścicielce kilka lat! Postanowiła również pożegnać się z dotychczasowym odcieniem na rzecz popielatego blondu. Najbardziej rzuca się w oczy brak grzywki, który jednak wyszedł artystce na dobre.

Zmiana fryzury to nie jedyna różnica, jaka zaszła u gwiazdy Polsatu. Mimo że nigdy nie borykała się z nadprogramowymi kilogramami, Aneta Zając schudła i teraz wygląda — chociaż trudno w to uwierzyć — jeszcze lepiej niż wcześniej. Z tego samego założenia wyszli internauci, którzy nie szczędzili aktorce serialu Pierwsza Miłość pochwał:

— Wow! Świetny look!

— Nie do poznania, przepięknie!

— Jak młoda Krystyna Janda — komentowali zdjęcie Anety Zając opublikowane na jej Instagramie. 

Co robi gwiazda serialu Pierwsza Miłość?

W lutym 2019 roku na portalu party.pl pojawiła się informacja, że Aneta Zając nareszcie odnalazła prawdziwą miłość. Od czasu, gdy sześć lat temu gwiazda Polsatu rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, skupiała się przede wszystkim na wychowywaniu dzieci i karierze. Na szczęście teraz los się do niej uśmiechnął.

Wybrakiem aktorki serialu Pierwsza Miłość ma być znany muzyk Patryk Ignaczak. To dawny partner Anny Wendzikowskiej, z którą doczekał się córeczki o imieniu Kornelia. Podobno to właśnie troskliwość, z jaką artysta traktuje swoją pociechę, miała ująć Anetę Zająć za serce i ostatecznie przekonać ją do nowego związku.

Aneta Zając schudła i zmieniła fryzurę — internauci przecierają oczy ze zdumienia, jak fenomenalnie teraz wygląda! Gratulujemy gwieździe serialu Pierwsza Miłość, że odważyła się dokonać zmian w swoim życiu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA ANETY ZAJĄC:

pierwsza miłość aneta zając
fot. instagram.com @aneta_zajac_official

Jeszcze do niedawna Aneta Zając była wierna swojemu wizerunkowi słodkiej blondynki. 

pierwsza miłość aneta zając
fot. instagram.com @aneta_zajac_official

Gwiazda serialu Pierwsza Miłość nosiła długie jasne włosy z grzywką. 

pierwsza miłość aneta zając
fot. instagram.com @aneta_zajac_official

Teraz Aneta Zając schudła i spędziła kilka godzin u fryzjera. Efekt zachwyca!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paulina Krupińska kusi na odważnym zdjęciu. Sebastian Karpiel-Bułecka zostawił mistrzowski komentarz
  2. Makijaż dzienny krok po kroku. Piękny, lekki makijaż, który wykonasz kilka minut
  3. Natasza Urbańska wyprawiła Januszowi Józefowiczowi huczne przyjęcie urodzinowe. Reżyser skończył 60 lat
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

źródła: party.pl, wp.pl

Poprzedni artykułPolsat pokaże dziś kultową polską komedię. Ten film bawi już trzecie pokolenie
Następny artykułOlga Szomańska doświadczyła bolesnej straty. W 2014 roku w wypadku zginął jej ukochany tata
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.