Joanna Opozda

Obraz 1 z 4

Fot. instagram.com @asiaopozda

Pierwsza miłość to serial, który wypromował wiele aktorek. Jedną z nich jest piękna blondynka, która właśnie zaręczyła się z bardzo bogatym partnerem. O kim mowa?

O Joannie Opoździe (30l.), która znana jest każdemu, kto oglądał serial. Piękna blondynka pląsała także na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Jej instagram śledzi 217 tys. osób.

Kim jest Joanna Opozda?

To polska aktorka, która najbardziej znana jest z roli Jowity w serialu Pierwsza miłość. Występowała także w M jak miłość i Barwach szczęścia. Pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami, gdzie poznała tancerza, Kamila Kuryło. Razem stworzyli romantyczną relację. Z ich związku jednak nic nie wyszło. Wygląda na to, że los jednak się do Asi uśmiechnął. Na luksusowych wakacjach, które aktorka spędza na Sardynii ,doszło do zaręczyn z nowym partnerem. Opozda spotyka się z nim od zaledwie kilku miesięcy, jednak jest bardzo szczęśliwa. Wygląda no to, że on też. Nie pozostaje nam nic innego, jak im kibicować.

Opozda na swoim Instagramie napisała:

– Szczerze Wam powiem ze dawno nie byłam taka szczęśliwa !! Ostatnio tyle się u mnie dobrego dzieje ze az sama nie mogę w to uwierzyć 😉 Nigdy nie przestawajcie marzyć i walczyć o swoje <3

Pierwsza miłość? Niekoniecznie – Kim jest nowy partner Opozdy?

Dużo o nim nie wiemy, ale jedna kwestia nie pozostawia cienia wątpliwości. Jest on bardzo bogaty.

– Jadąc na wakacje na Sardynię, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka. Narzeczony obiecał Asi, że po ślubie wyprowadzą się z Polski i będą wieść luksusowe życie, co bardzo jej imponuje. Mówi, że chciałaby wziąć ślub jeszcze w tym roku. – donosi Fakt.

Lubicie Asię? Kibicujecie jej związkowi? My uważamy, że to piękna, a przede wszystkim bardzo zdolna dziewczyna. Dajcie znać, czy myślicie podobnie. Czekamy na wasze komentarze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeboje lat 80. Sprawdź, czy je pamiętasz! [TELEDYSKI]
  2. Lata 90. 10 niezapomnianych gadżetów, pamiętacie je?
  3. Polak ukradł pieniądze w Bangkoku. Jak? „Pierwszy przypadek użycia takiej bomby w Tajlandii”

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę
Następny artykułMagda Gessler ma powody do dumy! Jej syn dostał program w TVN
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.