Nagranie z malutkim dzieckiem w roli głównej opublikowane na platformie TikTok napawa przerażeniem. Matka zarejestrowała moment, kiedy jej córka wypowiada pierwsze słowa. Mogłoby sie wydawać, że to bardzo emocjonująca chwila, na którą czeka każdy rodzić. Mama dziecka, jednak nie spodziewała się, że usłyszy wołanie o pomoc. 

Mama nagrała moment, kiedy jej dziecko wypowiada pierwsze słowa. Zdaniem wielu osób, dziecko wypowiada zdanie, które jest wołaniem o pomoc: „Help me mommy”, czyli „Pomóż mi mamusiu” słyszymy pod koniec materiału wideo. 

Przerażające pierwsze słowa dziecka 

Do sieci trafiło nagranie z maluszkiem w roli głównej. Na krótkim materiale wideo uwieczniono moment, kiedy dziecko wypowiada swoje pierwsze słowa. 

Nagranie opublikowała Shawny Ann na platformie TikTok. Kobieta zamieściła pod klipem podpis: 

Kiedy pierwszymi słowami twojej córki jest wołanie o pomoc. Przerażające – czytamy. 

Oglądając materiał słychać, jak pod koniec dziecko wypowiada zdanie „Help me mommy”. Jak przekazuje Fakt, kobieta miała szczerze zaniepokoić się słowami swojego dziecka i zabrać je do lekarza. 

Po przebadaniu dziecka okazało się, że ma wadę serca i musi przejść operację. Teraz bohaterka nagrania ma 2 lata i jest po operacji, która przebiegła pomyślnie. 

Zobacz wideo: 

@shawnaannie#firstwords #scarythingskidssay♬ original sound – ShawnaAnnie

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażający widok nieba w stolicy. Mieszkańcy wyglądają przez okna, ludzie zatrzymują się na ulicy
  2. Lewandowski nagle zabrał głos. Przekazał kibicom zdumiewającą wiadomość
  3. Dworczyk przekazał niebywałą wiadomość. Gorszych wieści nie mogliśmy się spodziewać
Źródło: TikTok, Fakt 
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.